Nav, kur piesieties! Vakariņu šovā sarīkots absolūti perfekts vakars turku stilā

2 komentāri

”Vakariņas četratā” 21. novembra pēcpusdienā gatavo aktrise Lelde Dreimane. Lelde viesiem iepriekš paziņojusi, lai tērpjas austrumu stilā un līdzi ņem peldlietas, tā ka jau iepriekš skaidrs – būs jautri. Un tā arī notiek – Leldes sarīkotās vakariņas saņem nebijuši augstu vērtējumu.

Galds tiek klāts attiecīgajās noskaņās – pašas gatavots humuss, ”Baklažānu sultāns” un kārtīgi cukura svētki desertā – lukums Leldes stilā.

Pie Leldes ciemos brauc reperis Arvis Reiks un divi šova skatītāji – aktīvists, dzīves baudītājs un trīs bērnu tēvs Māris Šeflers un topošā sporta fizioterapeite un kinezioloģe Agneta Liepājniece.

Vienubrīd pasākums draud izgāzties – humusu gatavojot, salūzt blenderis, bet Lelde iziet no situācijas, izmantojot stampiņu. Tiesa, tas vedas krietni lēnāk.

Kā nosmejas Lelde, viņa virtuvē nu saimnieko ar ”iedomātu virtuves kombainu”.

Vakariņās viss ieturēts noskaņās – galda klājums un noformējums, turklāt saimniece sagaida ciemiņus, saposusies turku stilā. Arī viesi tiek saposti attiecīgos tērpos, un sākas ballīte austrumu gaumē!

Par  spīti nedienām virtuvē, rezultāts ir ideāls. Leldes gatavotais lukums pārsteidz pat pavārmākslas ekspertu, kurš vēro vakariņas.

Piedomāts arī par atbilstošu izklaidi – privāts SPA! Kompānija vakaru novērtē izcili, kopā dāvājot 35 punktus, līdz ar ko Lelde izvirzās pārliecinošā vadībā.

2 komentāri