Natālija komentē mīlas šova partnera Agra pēkšņās kāzas ar Lindu Mūrnieci

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

55 komentāri
Natālija komentē mīlas šova partnera Agra pēkšņās kāzas ar Lindu Mūrnieci
FACEBOOK/PRIVĀTAIS ARHĪVS

11. novembrī laulības ostā iestūrēja iedvesmojošā uzņēmēja Linda Mūrniece un šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieks Agris. Vēl nesen vērojām Agra un Natālijas randiņu un te pēkšņi vīrietis apprecējies. Skaties.lv sazinājās ar Natāliju, lai uzzinātu viņas domas.

Natālija priecīgi paziņo, ka uzzinājusi, ka Agrim ir attiecības no raksta Skaties.lv, bet par laulībām no sociālajiem tīkliem, viņa bijusi pozitīvi pārsteigta.

Foto: Linda Mūrniece paziņo, ka apprecējusies ar mīlas šova Agri

”Nav pareizi no vienas gultas uzreiz lēkt nākamajā.” Mīlas šova Natālija skaidro, kāpēc joprojām ir brīva

Šova dalībniece no sirds priecājas, ka raidījuma partnerim izdevies atrast savu īsto.

Natālija nedomā, ka Agris šova laikā krāpies un jau bijis aizņemts. Kopš filmēšanas pagājis laiks un dzīve prot pārsteigt, viņa to zina un tam tic!

”Filmēšanas laikā jutos tiešām, ka esmu interesanta viņam. Es protu nolasīt vīrieša signālus… viss bija patiesi,” tā Natālija.

Sieviete piebilst, ka Agris stāstījis, ka viņam ir stipra draudzība ar sievieti, un, tagad saliekot visu kopā, liekas, ka tieši Linda bijusi šī īpašā draudzene. Nekad jau nevar būt drošs, kad pietiks drosmes iet tālāk.

”Viņam patīk spontānās idejas, un šīs kāzas… kāpēc gan ne. Man liels prieks, ka cilvēki uzdrīkstas! Es no sirds novēlu viņiem būt laimīgiem! Mīlēt un rūpēties vienam par otru! Man liekas ļoti saderīgs pāris! Lai izdodas,” priecājas Natālija.

Vai, gadiem ejot, sekss attiecībās kļūst labāks? Atbild mīlas šova Agris un Natālija