Komentāri

Pavisam nesen Cafe Leningrad uzņēma izbijušā realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieku veidoto sēdizrādi Nākotnes pagrabs. Ir laiks otrajam uznācienam, kas jau šo piektdien, 30. janvārī, būs skatāma klubā Mai Tai.

Ja pirmajā sēdizrādē redzējam Juri Grīntālu, Aldi Grandānu un Edgaru Toretto kopā ar vakara vadītāju, aktieri Antonu Zamišļajevu, bet bez pornozvaigznes Violetas, kura, kā pastastīja paši dalībnieki, ir viņu mūza, tad šoreiz apstiprināja, ka darbībā būs redzama arī viņa. “Jā, šoreiz uz skatuves kāps arī Violeta. Ko viņa darīs? Tas lai pagaidām paliek noslēpumā!” smaidot stāsta viens no Nākotnes pagraba veidotājiem Juris Grīntāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šai reizei puiši ir sagatavojuši reklāmas klipu, kas skatāms zemāk. Vēl bez sēdizrādes klubā Mai Tai būs iespēja skatīt DJ Jonhson un dziedātāju Sollu, bet ieejas maksa piektdien būs 5 eiro. Sākums plkst. 20:00.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl