Nākamsvētdien jau Eņģeļi pār Latviju!

Komentāri

LNT Brokastis viesojās pie Eņģeļi pār Latviju vadītājiem – Katrīnas Pasternakas un Guntara Gulbiņa, kas, gatavojot rīta omletes, pastāstīja par jau pēc nedēļas gaidāmo pasākuma norisi.

Šogad Eņģeļi pār Latviju notiks vienu nedēļu ātrāk nekā parasti, t. i., jau nākamsvētdien, 14. decembrī. Turklāt arī paša notikuma norisē gaidāmas būtiskas izmaiņas – pirmo reizi Eņģeļi pār Latviju sāksies jau no paša rīta, un pasākums norisināsies Līvu laukumā – tātad tas visiem būs pieejams. Kā pavēstīja pasākuma vadītāji, tad plānots, ka Līvu laukumā būs piparkūku darbnīca, komponista Kārļa Lāča aranžētas populārākās Ziemassvētkus dziesmas, ģimenes, kas saņēmušas palīdzību, Ziemassvētku tirdziņš u.c. aktivitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par pasākumu uzzini, noskatoties video.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl