”Nākamā pietura – Mīlestība” pirmie mīlas meklētāji izdara savas izvēles. Vai izveidojies kāds pāris?

28. septembra vakarā TV3 skatītāji varēja vērot iepazīšanās šovu ”Nākamā pietura – Mīlestība”! ”Aklajā randiņā” devās trīs pāri, kuriem galapunktā nācās izdarīt savas izvēles!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • 🤭🤭🤭

  🤭🤭🤭

  Ja gribās piesaistīt sev citu uzmanību, tas liecina par to zeņķim kritiski zems pašvērtējums!!! Lunim lose jāmeklē. Noteikti arī atradīs. Raidījumā kura par kuru drausmīgāka. Super. Lohiem dāmītes nahaljavu🙆‍♀️😀
 • Trìna
 • Skatitajs

  Skatitajs

  Alina ritiga dura.ko meklēja te ???
  Pati vēl berns un pašai jau bērns.nu tipa meklē vīrieti.pat kontaktēties nemāk.
  Pastasti ko.pastasti ko.tik to vien runa
 • Teo
 • Pavirša pieeja

  Pavirša pieeja

  Ja vīrietis grib atrast otru pusīti, tad nebūtu bijis slikti kaut mazliet sagatavoties un pacensties. Nu kaut nopirkt šovam kādu jaunu kreklu, žaketi. Bet ja izrauj no atvilktnes pirmo negludināto mājas maiku un pat nav padomājuši par ko runāt, tad skaidrs, ka īpaši nopietni viņi iepazīšanās procesam nepieiet. Nav svarīgi vai simpatizē konkrētā meitene, visa Latvija un daudzas citas brīvās dāmas taču arī skatās. Kas attiecas uz meitenēm, tad īsti nesaprotu, ko viņas tur meklē. Ja tik foršas, runātīgas, aktīvas, izglītotas sievietes nevar atrast draugu, tad tā latiņa laikam ir nepaceļami augsta un šādos šovos mēģināt atrast Bredu Pitu ar jahtu Karību salās diez vai sanāks.
  • Ehh

   Ehh

   Man savukārt par dalībniecēm-sievietēm izveidojās negatīvāks viedoklis nekā vīriešiem. To es par jaunāko dalībnieci un to jūrmalnieci. Dāmas ļoti augstās domās par sevi, visādi ceļ sevi slavas saulītē, bet...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!