13 komentāri
Nācis pasaulē TV3 šova gaidītākais mazulītis! Omes apvainojušās un nerunā
Foto: ekrānuzņēmums

Pagājušajā nedēļā šova “Tēta nedienas Latvijā” fani atkal varēja būt liecinieki kādam skaistam stāstam, kas šoreiz nāca no Dobeles, kur dzīvo Kricku ģimene. Portāls Skaties.lv sazinājās ar mammu Līgu, lai noskaidrotu, kā dzīve iegrozījusies pēc šova un paša galvenā – mazā Renāra piedzimšanas.

“Mums ļoti patika raidījums. Sākumā bija bail par to, kā veidotāji to visu samontēs, bet viss bija pozitīvi un skaisti. Tieši tāda ikdiena mums arī ir – mīļa un sirsnīga,” par savu debiju televīzijā stāsta Līga.

Viens no zīmīgākajiem faktiem par un ap šo sēriju bija tas, ka viņa ar savu vīru Aināru bija nolēmuši no pārējās pasaules noslēpt to, ka viņiem pieteicies trešais bērniņš. Brīdī, kad viņa kameras priekšā pastāstīja par to, ka pašlaik atrodas gaidībās, šova veidotāji bija pirmie, kas par to uzzināja.

Foto: Līga un Renārs

Renāriņš pasaulē nāca 19. martā, un līdz pat šim brīdim abas omas uz saviem bērniem ir dusmīgas. “20. marta rītā piezvanījām viņām un nācām klajā ar apsveikumu par to, ka viņām piedzimis trešais mazbērns,” stāsta Līga, kura gan atzīst, ka abu vecāki joprojām ir apbižojušies par to, ka nekas netika teikts iepriekš.

Šādu lēmumu viņa skaidro ar iepriekšējo pieredzi, kas saistīts ar Kricku iepazīšanās stāstu. “Kad iepazināmies, mēs ļoti ātri sākām dzīvot kopā un jau pēc pāris mēnešiem izdomājām precēties. Principā divi nepazīstami cilvēki uzsākām ģimeni,” atceras mamma. No malas esot bijuši ļoti daudz padomdevēju, kas novedis pie tā, ka abi gandrīz izšķīrušies jau pēc pirmā gada.

“Tad mēs sapratām, ka dzīvojām paši savu dzīvi, un padomdevējus atstājam otrajā plānā. Līdz ar to viss izmainījās, un sākām dzīvot sev, viens otram un bērniem,” tā Līga. Pēc šīs atskārsmes viņu dzīvēs viss gājis tikai uz augšu. “Ir prieks un laime!” nosaka Līga.

Viņa arī savai mammai ieminējusies par to, ka vēlas trešo bērnu un tieši dēlu, uz ko saņēmusi noraidošu attieksmi. “Tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc izlēmām nevienam neko neteikt,” savu lēmumu skaidro Līga. “Bet, omes, lūdzu, nedusmojiet. Mēs jūs ļoti mīlam! Gribējām, lai tas pārsteigums ir tāds, ka jūs, kad braucat pie mums, uzreiz jau varat samīļot un aplolot mazo. Mums nebija ļaunu nodomu!” savu vēstījumu nodod Līga.

Līga nenoliedz, ka nedaudz cerējusi uz Renāra dzimšanu šova laikā. “Vīrs bija pie vietas mājās ar bērniem, bet es būtu slimnīcā. Taču tas diemžēl nesanāca,” smaidot nosaka viņa.

Foto

TOP komentāri

 • Līga Kricka
  +7 +7 0

  Līga Kricka

  Sirsnīgs paldies visiem, kuri priecājas kopā ar mums! Lai arī Jūsu dzīvēs saticība,mīlestība un veselība ir vislabākie sabiedrotie!!!
 • bet
  +6 +6 0

  bet

  bēdīgi ir, kad vārda "vis" vietā tiek lietots "viss"..un to dara tik bieži, ka pazūd jēga domai. Tāpat arī visu veidu vietniekvārdus raksta nepareizi, tie parasti jāraksta kopā.
 • Maija
  +7 +5 -2

  Maija

  ĻOti pozitīvs,mīļš,simpātisks pāris! Jūsmoju un apbrīnoju viņus....skaista mamma....lai mazais Renāriņš aug vesels un laimīgs,Dieva apsardzībā.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl