Mūziķis King Charles viesojas Gatavo 3

Komentāri

Iepriekšējā kulinārijas raidījuma Gatavo 3 sērijā pie daiļavām brokastīs bija ieradies britu mūziķis King Charles, kurš pie meitenēm bija atnācis ar ziediem. Interesanti, kur viņš tās puķes dabūja? :)

Jau pašā sākumā viena no Gatavo 3 galvenajām varonēm – Līva – iztaujāja mūziķi par to, kādas karaļvalsts karalis viņš ir. Tika runāts arī par mūziķa muzikālo materiālu, dejošanu un ritma izjūtu, kā arī, protams, meiteņu gatavotajām brokastīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kings Čārlzs jeb īstajā vārdā Čārlzs Kosta meitenēm pastāstīja, ka kādreiz mācījies socioloģiju, bet studijas pametis pēc tam, kad uzrakstījis pāris dziesmu un nodibinājis grupu. Mūziķis atklājis arī savus mīļākos ēdienus. Viņš īpaši izcēla liellopu, suši, steiku, bet tas esot atkarīgs no tā, kurā valstī atrodas.

Pēc brokastīm Čārlzs slavēja meiteņu darbu atzīstot, ka šīs esot bijušas gardākās brokastis, kādas puisim Rīgā bijušas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl