Mūžībā aizgājis Rēzeknes Zaļā kora dalībnieks

6 komentāri
Mūžībā aizgājis Rēzeknes Zaļā kora dalībnieks
Publicitātes foto

Pirmdien kādā no Rīgas slimnīcām nomira Rēzeknes Zaļā kora dalībnieks Lauris Komuls. Mēneša sākumā viņa atlabšanai tika vākti līdzekļi un notika aizlūgumi baznīcā.

Pēc gūtās muguras traumas un veiksmīgās operācijas Laurim bija paredzēta ilgstoša atlabšana ārstu uzraudzībā. Laura brālis Reinis sociālajos tīklos rakstīja: ”Ģimenē ir notikusi traģēdija un nepieciešama jūsu, draugu un paziņu palīdzība. Lauris, lecot ūdenī, ir lauzis mugurkaula kakla skriemeļus un sabojājis muguras smadzenes, un pašlaik ir slimnīcā, viņam ir slikti ar veselību. Operācija ir noritējusi veiksmīgi, tomēr ir nepieciešama jūsu palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Esmu ļoti priecīgs redzot to, cik draugi un paziņas ir atsaucīgi un jūt līdzi manam brālim. Viņam kļūst labāk, bet nu noteikti būs nepieciešama rehabilitācija un daudz kas cits, kas radīs lielus finansiālus izdevumus. Saprotu, ka ļoti būs nepieciešama nauda Laura atveseļošanās procesam. Jau iepriekš liels paldies visiem par atbalstu šajā smagajā situācijā!”

Diemžēl draugu, līdzcilvēku morālais un finansiālais atbalsts Lauri nespēja atgriezt pie veselības, un pirmdienas rītā viņa dzīve aprāvās.

Atvadīšanās no Laura Komula notiks piektdien, 24. jūlijā, plkst. 11.00 Rēzeknes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīcā, kas turpināsies Ančupānu kapos apmēram plkst. 12.00, ziņo tuvinieki.

Rēzeknes zaļais koris Normunda Zuša vadībā atpazīstamību iemantoja, startējot TV3 šovā Koru kari.

Portāls Skaties.lv izsaka dziļu līdzjūtību Laura tuviniekiem!

TOP komentāri

 • Līdzjūtība
  +5 +5 0

  Līdzjūtība

  Izsaku viss lielāko līdzjūtibu Laura radiem,ģimenei un draugiem tiešām ļoti skumji
 • silvija
 • Anita Graudiņa (dz.Malahovska)
  +2 +2 0

  Anita Graudiņa (dz.Malahovska)

  "Balts eņģelis ceļas debesīs un nes manu dvēseli līdzi uz mākoņa malas šūpoties.."
  Mūžīgu mieru dod viņam, Kungs, un mūžīga gaisma lai atspīd viņam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl