Mušas paņirgājas par cilvēku! Sācies humora pilns šovs Cilvēks pret mušu

9 komentāri
Mušas paņirgājas par cilvēku! Sācies humora pilns šovs Cilvēks pret mušu

Kanālā TV6 ceturtdien, 14. aprīlī, tika aizvadīta šova Cilvēks pret mušu pirmā epizode. Talants nav sitams, sensācija, paņirgāšanās par pretinieku pirms cīņas – šādus vārdus šova pirmajiem dalībniekiem velta komentētāji Armands Puče un Ēriks Palkavnieks.

”Mušas laikam ir tie lopiņi, kas visvairāk krīt uz nerviem. Jo sevišķi pavasara sākumā, kad viņas mostas un ārkārtīgi lielos baros pārvietojas un spēj cilvēku dzīves sabojāt,” savas attiecības ar mušām atklāj mūziķis un šova Izklausies redzēts zvaigzne Atis Zviedris, kurš TV6 jaunā šova Cilvēks pret mušu pirmajā sērijā stājas pretim ”lopiņam”, iejūtoties Harija Potera ampluā. Viņa ierocis – putekļusūcējs.

Šova noteikumi paredz cilvēka un mušas cīņu minūtes laikā. Pirmajā cīņā cilvēks gūst virsroku. Pēc Pučes teiktā, Atis nedaudz pārsteidzies, jo, Ilze – tā sauc mušu – nav pirmo gadu šajā sporta veidā, viņai ir ļoti labas ātruma īpašības. ”Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, Ilzei ir nedaudz liekais svars,” norāda Puče. ”Es jūtos lepns, es jūtos padarījis cilvēci tīrāki. Es jūtos kā īsts burvis,” uzvaras garšu atklāj Atis.

Foto

Nākamajā cīņā sacenšas izskatīgā Fideltija Bedhūpere (cilvēks) un Džiliana Kolinsa (muša), kura, dzimusi daudzbērnu ģimenē, demonstrē apskaužamu izturību. Tomēr, lai cik liela arī būtu izturība, Džiliana cieš sakāvi.

Trešā cīņa notiek starp Kirku Aleksanderu (cilvēks) un O Džei Jonss (muša), kurš neesot savā labākajā formā. ”Lai gan ar talantu viņš par paveikt ļoti daudz,” norāda Puče.

”Izskatās, ka Kirka Aleksandera taktika ievilināja Džei Džonsu tīklos. Varētu būt, ka drīzumā atmaksāsies, jo Džei Džonss ir stipri pielipis,” situāciju spēles laukumā Palkavnieks. Tomēr Džei Džonss cīņā uzvar. ”Talants nav sitams,” teic komentētāji.

Nākamās cīņas dalībnieces ir Doroteja (cilvēks) un Karmella Gudjeri (muša), kura pārstāj itāļu mafiju. Lai gūtu uzvaru cīņā, Doroteja izmanto ievilināšanas taktiku, mēģinot Karmellu ievilināt starp divām maizēm. Taktika attaisnojas un Karmella cīņā zaudē.

Piektajā cīņā ”ringā” iziet D-Low (cilvēks) un Sesils Rwvels-Horvuds (muša). ”Vecākais no trīs brāļiem ģimenē un – loģiski – vistālāk ticis karjerā,” par Horvudu teic Puče. Lai kādus deju paņēmienus izmantotu D-Low, viņš netiek līdzi Sesilam, un muša cīņā gūst virsroku. ”Šo var saukt par sensāciju,” Sesila uzvaru komentē Puče.

Pēdējā cīņā meistarību apliecina Deivs Skragins (cilvēks no pagātnes) un Persivals Makdangleskrotums (muša), kurš savulaik iekritis kompotā, bet, kā redzams, izķepurojies. Deivs cīņā padodas.

Video

TOP komentāri

  • AA
  • n.z.
    +6 +6 0

    n.z.

    novāciet to mušu no ekrāna..reāli tracina...ar šādu traucēšanu Jūs sev popularitāti tikai graujat....pārslēdzamies uz citu kanālu ....kretīni
  • aaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!