Viena no ”Mīlas kruīza” dalībniecēm ir 28 gadus vecā Maira Baltiņa. Sieviete, kura audzina gadu vecu meitiņu, ierodoties uz kruīza kuģa ”Romantika”, nāk klajā ar negaidītu paziņojumu – viņu iepazīšanās spēlei pieteicis puisis! Iepazīsties – atraktīvā Maira, kuras dzīves notikumi ir meksikāņu seriāla cienīgi!

Atpakaļ uz rakstu

77 komentāri

 • Laila

  Laila

  Šķiet, ka mans komentārs būs viens no retajiem šeit, kuru nav uzrakstījusi pati supervarone.:) Kāda jēga par sevi komentēt , sev atbildēt utt. Tas liecina par cilvēka prāta spējām, bet nav mana darīšana. Visvairāk iesmēju par LV paraugvīrieša Kristapa komentāriem, kuram rūp, ka Maira ir vientuļā māte un ka viņa pelnījusi atpūsties! Lūk, tādu viedokli no vīrieša puses, var iekalt akmenī un apzeltīt.:) Būtu vismaz, tīri - ticamības momentam, izvēlējusies kādu sieviešu vārdu, pasaulē tādu daudz, bet... nē - Kristaps!:) Visādā ziņā, mīļie tautieši, ja Jūs gribat, lai Jūs rāda televizorā , vienalga kādā ekrānā, ar sūdu gāzējiem ir jārēķinās . Novēlu nenokārt degunu, nesadegt sevi azistāvot...vienkārši aizmirst to visu un , galvenais, būt labai mammai savam bērnam. :)
  • Maira Baltiņa

   Maira Baltiņa

   Paldies, Laila, ka esi manā pusē un saproti mani! Es te uzrakstīju tikai trīs reizes ar savu vārdu komentārus, par pārējiem komentāriem, es neesmu atbildīga un neko nezinu! Lai nu kā, es sevi aizstāvu un es esmu godīga, brīva sieviete - vecāks, kas audzina viena savu bērnu! Man bija tiesības atpūsties! Dzīvē esmu aizņemta - darbs, mācības, mājas, pat draugiem nav laika!
   • To Maira

    To Maira

    Man gan likās, ka Laila nav Tavā pusē :D
 • Maira Baltiņa.

  Maira Baltiņa.

  Šoviem jau ir tāda slēpta būtība un politika - veidot provokācijas, kompromitējošas lietas, ažiotāžu, konfliktus un pārpratumus starp dalībniekiem un skatītājiem; tā dzeltenā prese! Lai ko mēs esam teikuši, viss teiktais ir pret mums! Es jau nožēloju, ka es pieteicos šim šovam, tā nav mana īstā vieta, šis "cirks" nebija to vērts, tas bija ne vietā! Bet mana sirdsapziņa ir tīra, kauns ir tiem, kas runā par citiem sliktu, rupju un ļaunu, kurus pat nepazīst dzīvē! Manā dzīvē viss ir galīgi pretēji, savādāk manis teiktajam! Viņi gribēja šovu, es viņiem teātri uztaisīju, un uzvarētāja esmu es!!! Man smiekli nāk par tiem naivajiem cilvēkiem - komentētājiem, kas ir kā tumsoņas, kas neko nejēdz, ko raksta, tie ir skauģi, pusaudži un nelaimīgi cilvēki... Jo laimīgi cilvēki neraksta stulbus komentārus par tiem, kurus nepazīst dzīvē, laimīgi cilvēki nekritizē un nenosoda citus!!! Mana patiesība un privātā dzīve ir tikai mana!!!
  Vislabākais draugs izrādās ir mīļotais puisis - tā to tagad sauc! Un draudzība ir attiecības - tā to tagad sauc! Vientuļā māte ir kaut kas grēcīgs, izbrāķēts... Cik stereotipiski un muļķīgi tā domāt! Šovi zaimo par mīlestību, laimi un attiecībām, jo tikai dzīvē var atrast un iepazīt īstu mīlestību, un laimi!!! Šovi nav liktenis, kas sniegs mūža mīlestību un laimi - tā ir utopija, pasaka, rozā brilles! Cilvēku stulbie komentāri tikai pasliktina šovu reitingus! Tāda ir realitāte! Ar tādām negatīvām emocijām un domām, cilvēki panāks karu vai pasaules galu! 😊 Es neesmu žurnālists ar diplomu, bet es būtu daudz labāka nekā daži labi viņi, kam ir izglītība, bet nav saprašanas par psiholoģiju, realitāti un cilvēkiem! Es redzu, zinu, jūtu un saprotu to, ko žurnālisti mūžam nesapratīs, neiemācīsies un nespēs!!! Es nevienu nesaucu vārdā, es runāju par visiem pasaules šoviem! Rakstīt mēs jebkurš protam, bet tikai retais saprot, ko raksta, tikai retais domā, ko raksta!
  Lieciet mani mierā visi, jūs mani nepazīstat un es jūs nepazīstu, es nevienam neko ļaunu neesmu izdarījusi, lai par mani varētu ko sliktu teikt! Dzīvē esmu pavisam savādāka, esmu lieliska sieviete, māte, studente, draudzene, kolēģe! Mana dzīve ir brīva un platoniska! Šis šovs man uzdzen smieklus un žēl ir skatītāji, kas notic visam!
 • Esse

  Esse

  Cik? Cik viņai gadu? 😝 Jēziņ, paldies Tev,un Tev līdzīgām, ka es sabos 40+ izskatos jaunāka par Jums 🤗
  • Ingvers

   Ingvers

   Esse Tev ir 12 vai 60 gadi? Šī beibe izskatās savam vecumam - 28 atbilstoši! Viņa ir ļoti jauna!
 • Aladins

  Aladins

  Maira ir mana klasesbiedrene. Viņa šitos mēslus nelasa un neraksta stulbus komentārus, viņa ir pārāk izglītota, nopietna un laba, lai šeit lasītu un rakstītu šos murgus. Naivi un stulbi ir tie cilvēki, kas tic šova rakstiem. Dzīvē šie cilvēki ir pavisam citādi, viņi var kamerās teikt vienu, bet patiesība ir cita! Šovs pielej eļļu ugunij, tas var sagraut un pacelt cilvēka reputāciju. Beidziet runāt par cilvēku, ko dzīvē nepazīstat! Kauns par tiem, kas noniecina šo cilvēku!
  • Švamme

   Švamme

   vai tik pats neesi tas precētais čalis ar ko viņai attiecības? ko tad lien un stāsta kamerā tādas lietas?
 • Dainis

  Dainis

  Maira visu laiku pati sevi komentāros aizstāv smiekli nāk. Nupat intervija ar otru meiteni Anitu tā sevi nepazemo Mairai pamācīties no viņas.
 • llllll
  • Lācis

   Lācis

   Es arī šo meiteni pazīstu dzīvē! Tā visa nav patiesība, ko par viņas raksta! Tiešām, visi naivi tic, ko raksta mediji? Medijiem ir netīra politika, viņi sagroza faktus! Maira nav tāda, ka te raksta! Ja viņa kaut ko ir tādu teikusi, tad viss ir pārprasts! Maira ir godīga! Tas take it šovbizness, te Nav 100% patiesība! Kauns ir medijiem, ne Mairai! Kas Mairu dzīvē zina un pazīst, saprot, ka te ir ažiotāža!
   • Dainis

    Dainis

    Maira beidz pati par sevi komentēt ko līdi tai kruīzā neviens tev pa brīvu dzīvē neko nedos
   • Dāvis

    Dāvis

    Tad kad par sevi komentē,tad vismaz izdomā oriģinālu vārdu :D Lācis ble :D
  • Maira Baltiņa :-)

   Maira Baltiņa :-)

   Sveiki, visiem! Es nesaprotu, kāpēc man inkriminē svešus komentārus, ko neesmu rakstījusi?! Es neesmu stulba, lai te komentētu sevi un citus! Liekulības tirgus un sociāls cirks, te ir izveidojies komentāros! Ļaudis, jums nav visi mājās!
   Es tikai tagad pirmoreiz nolēmu uzrakstīt šeit un vērsties pie jums! Pietiks muļķības rakstīt, tas parāda, cik degradēti var būt ļaudis! Man par jums smiekli nāk! Man jūsu ir žēl! Jūsu kritika, mani tikai stiprina un sajūsmina! Jūs noticējāt manam šovam un teiktajām pasakām!
   Neviens par mani neko nezina, tikai es zinu patiesību! Neviens mani nepazīst, kāda es esmu dzīvē! Tas bija tikai šovs un es arī uztaisīju šovu, lai uz manis teikto uzķertos muļķi! Es dzīvē esmu pavisam savādāka, un tie, kas mani zina, tam piekritīs! Man tikai jautāts par privāto dzīvi, es godīgi atbildēju - ir bērns, esmu vientuļā māte, ir draugs, esmu brīva bez attiecībām, dzīvoju ar vecākiem un bērnu... KUR IR PROBLĒMA? KO ES KRIMINĀLU ESMU PATEIKUSI? AR KĀDĀM TIESĪBĀM UN PAR KO MANI KRITIZĒ UN NOSODA TAGAD? Manis teiktais nav nekas slikts un nosodāms! Jākaunas būtu tikai tiem, kas te raksta par mani to, ko nezina! Es te rakstu pirmoreiz un pēdējo reizi, es neatbildu par citu viedokli, kas mani mēģina aizstāvēt! Man ir skumji par jums, ļaudis, kas te raksta muļķības un apmelo, un aprunā citus, bet ļaunums nāk atpakaļ ar bumeranga efektu! Kauns par jums, kauns, fuj! Esat tik naivi un stulbi, ka ticat visam, kas ir teikts, šausmas! Labāk būtu strādājuši, nekā te sēdējuši un nodarbojušies ar bērnišķīgām izklaidēm - aprunāt citus! Kā teikt, to, ko runā aiz manas muguras, to mana pakaļa dzird, un man ir vienalga, ko jūs sakāt, jo patiesība ir pavisam cita un es dzīvē esmu pavisam savādāka!!! Es netaisnojos muļķu priekšā! Mācieties turēt muti un negāzt savus mēslus ārā, vajag domāt, ko runāt!
   Es esmu brīva un baudu dzīvi, draudzējos ar ko gribu, daru, ko gribu! Vai tiešām svešu cilvēku privātā dzīve ir tik svarīga, lai to tagad aprunātu? Kauna un sirdsapziņas jums nav!!! Vienkārši liecieties mierā!
  • Maira

   Maira

   Es gan tevi nepazīstu IIIIII! Ja tu mani pazītu dzīvē, tad tu par mani tā nerunātu! Nevajag melot, ka mani zini un pazīsti! Tev ir kauns, ne man! Pietiks mani pazemot! Tas ir tikai izspēlēts šovs, dzīvē visi ir savādāki! Kurš gan trīs dienās, var atrast mūža mīlestību un otro pusīti? Būsim tak reālisti, nevis naivi ticēsim visam, ko raksta un saka! Smiekli nāk par muļķiem, kas te ko kritizē, komentē... Tam visam nav jēgas! Arī es dzīvē esmu pavisam savādāka. Viens ir kaut ko pateikt uz ātro, bet otrs - kā ir patiesībā, un patiesību zina tikai es un tie, kas mani patiešām pazīst! Šeit tie, kas mani negatīvi un nepamatoti komentē/kritizē/nosoda, tie mani dzīvē nepazīst!!! Ja kāds mani aiz muguras aprunā, tātad es esmu kādam priekšā! Es šeit neesmu jūsu uzmanības vērta, ir daudz svarīgākas lietas, kam jums pievērst uzmanību!!!
 • Dīzelis

  Dīzelis

  Pačukstēšu Reinis, Maira dosies vasarā uz Itāliju uz diviem mēnešiem - viena - strādāt četrzvaigžņu viesnīcā Sardīnijas salā par tūrisma animatoru! Ko teiksi? No skaudības apdirsies? Te vienu skauģi raksta! Maira ir super mamma un sieviete, sapņu sieviete! Ceru, ka viņas platoniskais draugs viņas apprecēs nākotnē!
 • Lācis

  Lācis

  Tatiana šajā šovā bija 45 gadus veca, kurai ir divi pieauguši bērni un viņa jau ir vecmāmiņa! Ko viņa šovā darīja kā brīvā sieviete?
 • Kauns!

  Kauns!

  Paši kaut ko sagroza, ieliek vārdus mutē, vēl sataisa vētru - nu, nu paslīdēs Mairai kāja, mēs nofilmēsim, nofotografēsim! Attiecību modeļi mūsdienās ir dažādi, bet šeit tas ir uzrakstīts tikai tāpēc, lai atkal dalītos, šērotu un izņirgātos par sievieti. Paši taču no toņa rāda, ka ar nepacietību gaida, kad varēs kaut ko samontēt tā, lai varētu atkal apkaunot meiteni.

  Ar ko šī lapa tieši atšķiras no Neida redzams.lv? Dizains tas pats, gramatika tā pati un raksti arī nevis normāli šovbiznesa sasniegumi, bet pašu uzpūstās preses pīles, kur ņirgāties.

  Es piekrītu, ka tikko izņirgājās par Aivaru un Burku (ir taču iemesls, kāpēc viņas piedāvātais plāns politiķiem bija izklaidē, nevis normālās ziņās, jo tak ir vienkārši vilkšana uz muļķi!), tagad būs Maira. Un mēnešiem nabaga meiteni tagad vazās - rekur noķerta veikalā ar puisi un vienalga vai brālis vai tētis, galvenais, lai ir klikšķi.

  Skaties.lv ir kļuvusi no lapas, kas rakstīja par jauniem talantiem un parādīja Latvijai jaunos talantus par lapu, kas konkrēti ņirgājas par cilvēkiem. Ne Mairas gadījumā, bet reizēm tak var redzēt, ka diemžēl cilvēkiem nav visi mājās, izmanto cilvēku, kas ir naivs un lētticīgs un vienkārši KONKRĒTI Latvijas priekšā apkauno.

  Saits ir kļuvis par lētu un pretīgu ņirgāšanos par to sabiedrības slāni par, kuru ir jārunā uz jāizglīto, nevis jāizsmej. Gan par dažādiem attiecību modeļiem, gan dažādiem mentāliem virzieniem. Izvēle gan ir izdarīta un tā noteikti nav pozitīva - šie "žurnālisti" ir izvēlējušies ļaundabīgi izmantot cilvēkus un visi kā aitas klikšķina, dalās, komentē riebīgas lietas. Sabiedrība ir konkrēts kauna traips un šis saits ir tā spogulis.
  • Kristaps

   Kristaps

   Kauns! Es piekrītu, šie šovi tikai liek ņirgājies par šiem cilvēkiem, kurus sabiedrība nepazīst! Pretīgi ir šie šovi! Tur nevar iepazīties, un kur vēl par attiecībām un mīlestību runāt! Šī ir dzeltenā prese, kas nemāk rakstīt!
 • Kristaps

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!