Modes šovā dalībniece stingri iebilst ekspertu kritikai

0 Komentāru

Otrdienas, 5. oktobra, vakarā kanāla TV3 skatītāju novērtējumam tiks piedāvāts šova ”Modes skrējiens” kārtējais raidījums, un tajā viena no dalībniecēm nevēlēsies piekrist modes ekspertu kritikai.

Šonedēļ ”Modes skrējienā” dosies trīs dāmas – Līga, Kristīne un Una. Visas trīs saņēmušas kopīgu uzdevumu – divu stundu laikā saposties operas apmeklējumam. Turklāt ir arī papildu izaicinājums – jāatrod virsdrēbes, jo pie operas var pārsteigt fotogrāfs.

Modes ekspertu lielāko uzmanību izpelnīsies Kristīne, kura, lai tiktu galā ar uzdevumu, būs atļāvusies izmantot savu kleitu, kas viņai šūta pēc pasūtījuma: ”Kad es izlasīju uzdevumu, es nolēmu, ka man ir brīnišķīga kleita, ar kuru iet uz operu.”

”Par to, cik kleita brīnišķīga, mēs varētu pastrīdēties,” teic modes māksliniece un stiliste Anita Altmane.

Kā spriež Dāvids, kleita varētu būt piemērota, lai dotos uz brīvdabas gadatirgu, dārza svētkiem, filmēties kādā pasaku ainā kinofilmā.

”Es nepiekrītu, ka es varētu ērti justies dārza svētkos ar šo kleitu. Man liekas, ka viņa tur pilnīgi noteikti nav piemērota,” vienisprātis ar ekspertiem nav Kristīne.

Kādi būs modes ekspertu argumenti un ar kādiem vērtīgiem padomiem dalīsies Anita un Dāvids, skaties šovā ”Modes skrējiens” 5. oktobrī plkst. 21:45 kanālā TV3!

0 Komentāru