Komentāri

Aizejot modelei Elzai no TV šovs Calendar Live, tas iziet finiša taisnē – par galveno balvu cīnīsies atlikušās divas modeles.

Kā jau ierasts, galvenie notikumi risinājās fotosesijas laikā, kuru uzņēma Māris Ločmelis. Meitenēm bija jālēkā gaisīgos tērpos pa batutu.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Māris Ločmelis atzina, ka ar Baibu gaidītais rezultāts tiks sasniegts viegli un ātri. Savukārt fotosesijas tērpu autore Ineta Salceviča atzina, ka bildes redzams, ka fotogrāfijās redzama personība. Psihoterapeite Ināra Vārpa pauda apbrīnu par to, kā Baiba progresējusi šova laikā un augusi kā modele. Arī prasīgais Jaroslavs Barišņikovs, vērtējot fotosesijas rezultātus, neslēpa patīkamo rezultātu. Savukārt Sergejs Kondrašins gan bija atturīgākais, norādot, ka neko īpašu Baibas fotogrāfijās neredz.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Runājot par Elzas rezultātiem Māris Ločmelis norādīja, ka viņš ir bijusi vislielākais pārsteigums gan pašam fotogrāfam, gan arī pašai modelei. ”Varētu teikt, ka viņai bija visgrūtāk,” neslēpa Ločmelis. Savukārt Ineta Salceviča atzina, ka viņa kā redaktore nekādā gadījumā neakceptētu šādu rezultātu. ”Tas r iztērēts laiks, iztērēta nauda,” skarba bija Salceviča. Psihoterapeite Vārpa Elzai norādīja, ka vēl arvien neredz modeles emocijas, kas viņas tēlu padarītu interesantāku. Kritiķu pulkam pievienojās arī Jaroslavs Barišņikovs, kurš Elzai noradīja, ka modele nav tā, kas fotosesijā izvēlas kas un kā notiks. Kondrašins gan izteica apbrīnu, ka Elza, lēkājot, pa batutu spējusi fotosesijā parādīt interesantas pozas.Publicitātes foto

Publicitātes foto

Vērtējot Jekaterinas fotosesijas rezultātus, Māris Ločmelis atzina, ka meitenes ir bijusi ārkārtīgi strauja un nācies pat viņu piebremzēt. ”Kamera tevi mīl, gaisma tevi mīl. Grūti bija izvēlēties, jo daudz bildes bija forša,” tā Ločmelis. Arī pārējie žūrijas locekļi augstu novērtēja Jekaterinas veikumu.

Tomēr šova noteikumi paredz, ka katrā raidījumā viena meitene to pamet. Šoreiz tā bija Elza. Attiecīgi par galveno balvu šovā cīnās Jekaterina un Baiba.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl