Modeļu šovā Calendar Live uzvar Baiba

1 komentārs

Noslēdzies TV šovs Calendar Live, kura dalībnieces cīnījās par galveno balvu – dalību fotogrāfa Sergeja Kondrašina kalendārā. Šovā uzvarēja dalībniece Baiba.

Šova finālā par uzvaru cīnījās divas jaunas un talantīgas meitenes – tumšmatainā Baiba un gaišmatainā Jekaterina. Abas meitenes piedalījās arī pēdējā, izšķirošajā fotosesijā, kur abas modeles fotografējās kopā. Kā norādīja šova vadītāja Ieva Adamss, tad pēdējā, Oļega Zernova bildētajā fotosesijā redzamie rezultāti liecina par to, ka žūrijas izvēle, ka finālā par uzvaru cīnīsies tieši Baiba un Jekaterina, ir bijusi pareiza. Viņa gan arī norādīja, ka šova sākumā neviena no finālistēm netika uzskatīta par reālu pretendenti uz šova uzvarētājas titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr tikai viena no meitenēm varēja uzvarēt šovā, tāpēc Ieva Adamss katrai no pretendentēm norādīja uz plusiem un mīnusiem. Jekaterinai esot glīta seja, kas labi saspēlējas ar gaismu, taču viņas gurni patīkot tikai Sergejam Kondrašinam, kas Jekaterinai izraisīja smieklus. ”Baibai ir lielisks augums, taču pāris izmēru par lielu, lai demonstrētu modeļu apģērbus,” norādīja Adamss, par ko Baiba neizpratnē pavīpsnāja. ”Turklāt mūsu speciālistus mazliet mulsina tavas košais, mazliet nedabīgais skaistums,” kritizēt turpināja Adams, taču abas meitenes tika uzslavētas par acīmredzamo progresu šova laikā. Tomēr tā kā tieši Baiba saņēma visvairāk uzslavu no potenciālajiem modeles darba devējiem, tieši viņa tika atzīta par šova uzvarētāju, kaut bieži vien Jekaterina fotosesijās tika novērtēta labāk.

Skaties Baibas un Jekaterinas bildes no citām šova fotosesijām.

Kura no meitenēm, Tavuprāt, bija vairāk pelnījusi uzvarēt?

Rezultāti:
68%

Baiba

32%

Jekaterina

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl