Modeles fotografējas ar sprāgstošiem ūdens baloniem

Komentāri

TV šova Calendar Live kārtējo fotosesiju bildēja fotogrāfs Andrejs Zavadskis. Viņš fotosesijas laikā bija iecerējis spridzināt ar ūdeni piepildītus ūdens balonus blakus modelēm, kas, pēc viņa teiktā, ir izaicinājums gan tehniski, gan meitenēm.

Fotosesiju vērtēja tās fotogrāfs Andrejs Zavadskis, dziedātāja Liene Greifāne, psihoterapeite Ināra Vārpa, modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs un TV šova idejas autors Sergejs Kondrašins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādīja A. Zavadskis, modelēm bija diezgan sarežģīts uzdevums, un viņš atzinīgi novērtēja meiteņu veikumu. Vērtējot Elzu, Zavadskis norādīja, ka viņam ir tīkamas bildē redzamās emocijas. Arī pārējie žūrijas locekļi īpaši izcēla modeles dzīvīgumu un emociju patiesumu, kas staro no bildes.

Vērtējot Mariju, fotosesijas fotogrāfs Zavadskis palielīja meiteni, ka viss ir izdevies lieliski, taču pašā fotografēšanās procesā, kā varēja noprast no fotogrāfa, viņam vairāk gribējās tieši meitenes emocijas. Arī citi žūrijas locekļi norādīja, ka Marija varētu būt emocionālāka.

Jekaterina un Baiba izpelnījās nedalītus žūrijas komplimentus – gan par bildē redzamajām emocijām, gan pašu kadru, profesionalitāti. Šķiet, ka šovā sāk parādīties favorīti, bet šoreiz šovu pamest nācās Marijai. Vairāk skaties video.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl