Modeles demonstrē kažokādas

Komentāri

Kārtējā TV šova Calendar Live sērijā modelēm bija jāpiedalās fotosesijā – šoreiz jādemonstrē kažoki.

Fotosesijā meitenēm bija jāsastingst, lai iegūtu pilnīgi pretēju efektu, – kustīgu bildi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pastāstīja viena no šova dalībniecēm – Baiba, viņa ļoti labi iejutusies tēlā, jo ļoti labi sajutusi galveno fotosesijas aksesuāru – kažoku. Savukārt Marija priecājās, ka viss noticis kodolīgi un viņa pirmo reizi piedalījusies kustīgas bildes tapšanā.

Arī Jekaterina bija sajūsmā gan par iespēju demonstrēt kažokādu, gan pirmo reizi piedalīties kustīgo bilžu tapšanā.

Savukārt Marina atzina, ka viņai nepatika iedalītais kažoks, kas savukārt modelei licis justies sasaistītai. Elza atzina, ka viņai ļoti patīk kažokādas, tāpēc viņa viegli iejutusies fotosesijā. Vairāk skaties video.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl