”Mīli savu sievu!” ”Īstais vecis” Uldis dod padomu tēviem bērnu audzināšanā

0 Komentāru
”Mīli savu sievu!” ”Īstais vecis” Uldis dod padomu tēviem bērnu audzināšanā
TV3 publicitātes foto

Šonedēļ spilgti startējušā šova ”Tēta nedienas Latvijā” jaunās sezonas pirmais varonis šovā ”Īstie veči” iepazītais Uldis Grīnbergs portāla Skaties.lv lasītājiem atklāj, pie kādiem secinājumiem bērnu audzināšanā nonācis tētuku šova filmēšanas laikā.

”Tēta nedienu Latvijā” pirmās sērijas galvenais varonis Uldis apliecināja, ka mājas solī ir tikpat jestrs un omulīgs kā šovā ”Īstie veči”.

”Šova filmēšanas laikā es teicu, ka šis nav priekš manis, jo es neesmu tizlenis – es pats tās bikses sašuvu, es visu māku darīt,” portālam Skaties.lv atzīst divu meitu tēvs Uldis.

Būtiskāku secinājumu viņš izdarījis pēc filmēšanas: ”Es ievēroju, ka pats vispār ar bērniem nespēlējos. Esmu ar viņiem kopā, mīļoju, taisu ēst, visu daru, bet es ar viņiem nespēlējos.”

”Netika spēlēts, nevis tāpēc, ka filmējām un nebija laika, bet tāpēc, ka…” viņš aizdomājas.

Foto: “īstais vecis” tētuku šovā

Jautāts pēc padoma tēviem bērnu audzināšanā, Uldis saka: ”Ir jābūt normālam vecim, normālam tēvam, jāmīl sava sieva. Vecāku vidū ir jābūt savstarpējai cieņai vienam pret otru, jo jebkuras attiecības un mīlestība sākas ar cieņu.”

Pēc Ulda domām, vecāku abpusējā cieņa un mīlestība attaisno veca labo patiesību, ka bērns ir savu vecāku attiecību atspulgs.

”Kā tev pašam liekas, tā māci arī bērnu! Tas ir tikai likumsakarīgi, ka bērns ir savu vecāku spogulis,” pauž Uldis.

Video: Uldis uzved leļļu teātra izrādi

0 Komentāru