Mīlas šovā iepazītais mežstrādnieks Raitis skaidro, vai dzīvo vecākiem ”uz kakla”

Viens no spilgtākajiem šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” varoņiem ir 35 gadus vecais mežstrādnieks Raitis, kuram tā arī neizdevās atrast mīlestību. Raitis ir gatavs attiecībām, mīlestībai, kā nekā lielisks piemērs viņam ir acu priekšā – vecāki, kuri laulībā ir jau 37 gadus.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • mazais.

  mazais.

  Daniela laikam pec sevim spriez.ka tu zini ka vins visu laiku dzer?gan jau pate dzersties ka lops un doma ka visi ta dara.laikam Danielai ar pratinu kautkas nav kartiba.gribetos tevi satik un redzet ko tu esi dzive sasniegusi?Raitis nakotne vizsmas bus majas saimnieks.
 • Alnis
 • Daniela

  Daniela

  CIK CILVĒKU TIK VIEDOKLU ES ATBILSTOŠI UZRAKSTIJU VINU UZVEDIBAI GAN KĀ UZ VEDAS MAŠĪNA GAN PAREJA ATIEKSME RUNĀJU VINU VALODĀ PATIKAMU DIENU
 • Jamulejs

  Jamulejs

  Ieteiktu džekam neiespringt un izbaudīt ka nav kāda neko nevaroša dāmīte vēl jāstutē. Dzīvo un priecājies. Kāpēc jāveļ sev akmens kaklā.
 • Nezinaamais

  Nezinaamais

  Daniela, aita. Kur taadu stuulbumu var izdomaat, tu lkm spried peec sewis. Taatad pati esi ielene, prostituuta, kas dziivo vecaakiem uz kakla, kurai nepietiek ar savu mauciibas naudu.
 • Nezinaamais

  Nezinaamais

  Daniela. Iemaacies latviski raxtiit. Pati esi atpalikusi. Ja nepaziisti cilveeku, turi muti, cuuka. Pati ziidainna praataa.
 • blonda
 • DANIELA

  DANIELA

  MAŠĪNA UZMĀKTĪES SŪKTIES TAS NELIECINA KA VIŅTŠ CIENA SIEVIETES NOGRIBEJIES PISĒJS KURAM OLAS PILNAS. STRĀDAJOT MEŽA PROTAMS TĀDAS LAPSIŅAS KA TĀ PROSTITŪTE NESTAIGĀ EUU CILVĒKI JUA FILMĒ ESAT ĒTARA BET TĀDA SAJUTA KAVIŅI SATIKAS ABI UZ ČAKA IELAS UN VĪŅTS NEZIN KA LIKT ATSTRĀDAT MEITENEI UN MEITENE UZVEDĀS TA TAKA BŪTU NO KLIENTA DABŪJUSI NAUDU. ĀTRI PIEDZERTIES DZĒRUMĀ ATRI NOKNIEBTIES. VAIPRĀTS KO LIEK TIEŠA ĒTERA SKATĪTIES BĒRNIEM PARKO DOMA FILMĒŠANAS LAIKĀ OPERĀTORI FUI PRETIGS RAIDĪJUMS VISS PRETĪGS
  • opā
  • juksis

   juksis

   Noskaties šovu un tad komentē, iemācies rakstīt un pēc sevīm nespried pa visiem pārējiem.
 • DANIELA

  DANIELA

  DZIVO AR VECĀKIEM PAŠAM NEKĀ NAV AIZVEROT VECĀKU MĀJAS DURVIS DZER NEKO NAV SASNIEDZIS LĪDZ 35 GADIEM MEŽ PUDELE .CILVEKI AIZDOMĀJATIES PROBLEMA IR VIŅA PAŠĀ KA VĪRIETI NEBŪTU PUDELE NEBŪTU MEŽA ATRĀDNIEKS GRIBETU KO SASNIEGT SASNIEGTU BET VIŅAM IR ĒRTI DZĪVOT KA MĀTE APMAZGĀ VINA NETĪRO VELU ŠITADA TIPA VĪRIEŠIEM IR ĒRTI DZIVOT MĪLIE CILVEKI VIŅTŠ AIZDOMASIES TAD KAD MĀTES NEBUS BLAKAM BET .TAD TĀPAT BŪS PUDELE MEŽS JO VIŅTS NENOVĒRTE TO KA CIENIT VECĀKUS KURI DEVUŠI DZĪVĪBU LAI KO MAINĪTU DZĪVE. VIŅTS BERNIBA REDZĒJA KA DZIVO VECĀKI UN VIŅTŠ TURPINA DZIVOT PĒC BĒRNU DIENAS PIEDZĪVOTĀ. JO JA PROSTITŪTE ATSAKAS NO ATIECĪBAM TAS DAUDZ KO LIECINA PAR VĪRIETI .
  • Andris

   Andris

   Tev pauri tocna ir skaidas, spriezot pec tevis rakstita murga. Izskatas ka pati esi parak neapmierinata ar dzivi.
 • Čiekurs

  Čiekurs

  Raitim biku vēl jāpagaida. 30 gadīgās dāmas ir ar pārāk augstu pašvērtējumu, lai ielaistos ar cilvēku no laukiem, kas dzīvo kopā ar mammu, smēķē, bez auto, bez izglītības un kura facebook galerija sastāv tikai no zivīm. Tātad nekādu citu brīvā laika pavadīšanas interešu viņam nav. Ap gadiem 50 sieviešu piekrišana būs lielāka, tad varbūt kaut ko atradīs, bet tagad vai nu jādzīvo sev vai arī radikāli jāmaina savs dzīvesveids.
  • juksis

   juksis

   Ko nozīmē ielaisties no laukiem, cik zinu Jelgavas centrs nav lauki un laukos arī cilvēki dzīvo, pats nesmēķē, ko nozīmē - bez izglītības, kas viņam savi izglītības dokumenti Tev jāuzrāda, Pirmkārt kur tas teikt ka zivis, nav intereses, patiesībā, tas ir dārgs sporta veids, un bez facebook ir arī citi sociālie tīkli, tur parādās arī ceļošana. Un tas vēl nav skaidri zināms kam jāmaina dzīvesstils. Pēc 30 dāmītēm kurām ir smadzenes jau sāk izvērtēt, ja 30 gados smadzenes nav, tad arī i nebūs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!