Mīlas šovā iepazītais mežstrādnieks Raitis skaidro, vai dzīvo vecākiem ”uz kakla”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

17 komentāri
Mīlas šovā iepazītais mežstrādnieks Raitis skaidro, vai dzīvo vecākiem ”uz kakla”

Viens no spilgtākajiem šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” varoņiem ir 35 gadus vecais mežstrādnieks Raitis, kuram tā arī neizdevās atrast mīlestību. Raitis ir gatavs attiecībām, mīlestībai, kā nekā lielisks piemērs viņam ir acu priekšā – vecāki, kuri laulībā ir jau 37 gadus.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Raitis paziņo, ka domā, ka sievietes ar viņu nevēlas iepazīties, tāpēc, ka viņš dzīvo kopā ar vecākiem.

Mīlas šova Raitim apnikusi vecpuiša dzīve. Mežstrādnieks aicina atsaukties brīvās dāmas

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” būs ”karsti”! Raitis un Lienīte demonstrēs franču skūpstu

Šova dalībnieks stāsta, ka ģimenei ir liela māja – viņš netraucē vecākiem, un viņi netraucē viņam.

”Nedzīvoju vecākiem “uz kakla”, bet gluži kā ikviens normāls cilvēks, katru mēnesi iedodu viņiem naudu rēķinu nomaksai, kā arī ikdienas tēriņiem,” tā Raitis.

Mežstrādnieks dara arī mājas darbus, nereti iepriecina vecākus ar vakariņām. Bieži vien – pagatavojot paša samakšķerētas zivis.

”Ikvienus svētkus svinam ģimenes lokā. Izveidojot attiecības, gribētu ar mīļoto dzīvot atsevišķi, jo divas saimnieces vienā virtuvē pie nekā laba nenoved. Tas nenozīmē, ka neapciemotu vecākus, es to darītu, ģimenei ir liela nozīme manā dzīvē, piedevām esmu vienīgais bērns,” skaidro Raitis.

Šova dalībnieks vēlas savu ģimeni par kuru rūpēties. Ar kuru kopā, veidot tradīcijas.

”Vecāki jau sen mani tincina, kad atradīšu sev sirdsdāmu, kad viņi sagaidīs mazbērnus, neapvainojos par jautājumiem, tie mani motivē,” smejas Raitis.

Raitis paziņo, ka mājas dzīvē nav tādu sieviešu un vīriešu darbu, visu var darīt kopā, tā ir jautrāk un ātrāk. Viņš bez kompleksiem var nomazgāt traukus, pagatavot ēst, lai tikai mīļajiem atvieglotu ikdienas gaitas.

“Man vienalga no kurienes būtu mīļotā. Mēs izdomātu kur dzīvot, atrastu kompromisu. Gribētos jau, lai viņa ir no Jelgavas rajona, jo es strādāju šī reģiona mežos, bet viss ir atrisināms,” aizdomājas Raitis.

Mežstrādnieks jau labu laiku strādā mežā. Viņa darba grafiks ir no 9 līdz 17 – vakarus, nedēļas nogales  un svētku dienas viņš pavada mājās.

Ja vēlies iepazīties ar Raiti – spied ŠEIT!

17 komentāri