”Mīlas kruīza” zvaigzne Mairis par kafiju ”samaksā” ar savām dzejas rindām

8 komentāri

Trešdien, 21. martā, ”Mīlas kruīzā” iepazītais dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš sēdās vilcienā no Tukuma uz Rīgu, lai galvaspilsētā iedzertu kafiju. Naudu Mairim līdzi nevajadzēja – Pasaules dzejas dienā viņš par karsto dzērienu norēķinājās ar savām vārsmām!

Pulkstenis ir īsi pēc trijiem pēcpusdienā, un Skaties.lv sagaida Mairi dzelzsceļa stacijā. Vēsajā marta dienā dzejdaris izsoļo no stacija krekliņā ar īsām rokām un izbrīnu – Tukuma pusē jau valdot pavasaris!

Mākslai nebūs nosalt, tāpēc Mairis steidz meklēt apģērbu veikalu, kur tiek pie silta džempera.

Jaunā apģērba gabala un mīlas sasildīts viņš steidz priecēt arī rīdzinieku sirdis, pie Laimas pulkseņa sarīkojot īstu šovu un deklamējot savas vārsmas.

Un tālāk jau Maira ceļš ved uz kafejnīcu “SPIIKIIZI”, kura, atzīmējot Pasaules dzejas dienu, piedāvā par kafiju norēķināties ar dzejoli.

Mairim nav divreiz jāsaka – kafejnīcā ne tikai tiek nodeklamēts dzejolis; pie goda sienas tiek piesprausts īpašs ziņojums, kurš atklāj, ka visas šīs dienas aktivitātes veltītas Maira ”Mīlas kruīza” favorītei Esterei Bušmanei.

Esteres pikantās bildes apskati TE!

Dzejnieks cenšas sazvanīt pašu Esteri, lai ar gardo kafiju uzcienātu arī viņu, bet diemžēl meitene ir aizņemta. Taču Mairis satiek fanus!

Kas starp abiem ar Esteri notiek? Vai dzejnieks velti pūlas vai abu starpā nudien ir īstas jūtas? Seko notikumiem ”Mīlas kruīzā” Skaties.lv!
8 komentāri