Miks Dukurs “Blonde Voyage” drostalām sniedz intīmu koncertu; blondīnes viņu cienā ar kotletēm – šova sestā sērija!

6 komentāri

Pēc statistikas datiem, blondīnes pelna mazāk nekā brunetes, jo darba devēji uzskata tās par mazāk nopietnām un atbildīgām nekā tumšmates. Tas noteikti nav šis gadījums, jo šovā ”Blonde Voyage” startē sešas drosmīgas, atbildīgas un nopietnas blondīnes, kuras gatavas cīnīties, lai viena otrai pierādītu, ka ir labākā un izcīnītu 500 eiro lielu galveno balvu! Kura kuru?

Vlada iepriekšējā sērijā punktu sadalījumā no Edgara Toretto nesaņēma nevienu čivavu. Bija jūtams, ka meitene kļuva nedaudz aizvainota, to novēroja arī pārējās meitenes, bet par spīti tam, Mājsaimnieču uzdevumā tieši Vlada uzņēmās galveno lomu – cepa kotletes.

Līdz rītam vēl ir laiks, mums priekšā ir daudz piedzīvojumu šai pat dienā! Tātad meitenes, esat iesākušas gatavot vakariņas. Paņemsim nelielu pauzīti – muzikālas baudas pauzīti! Pie meitenēm ieradies otrais viesis, dziedātājs Miks Dukurs!

Kas par skaistu un intīmu koncertu.. Dažas no meitenēm slauka aizkustinājuma asaras – citas no sejas vairs nespēj noņemt smaidus. Tieši tik skaists pārsteigums pēc visiem labi padarītajiem darbiem meitenēm tika sagādāts!

Cik maz vajag pilnai laimei – puisi, kurš māk dziedāt un vēl ar ģitāru rokās. Bet meitenes, esat pieklājīgas, aiciniet taču mākslinieku pie galda. Esat taču pagatavojušas kārtīgas vakariņas. Kad tik kotletes neatdziest!

Meitenes, paēdušas būsiet, laiks vērtējumiem. Šajā dienā tomēr daudz kas piedzīvots, izdzīvots, izbaudīts un laiks viens otru novērtēt!

Kopvērtējumā redzam ka punkti visām ir ļoti tuvi un nav iezīmējusies tāda spilgtāka līdere, bet labā ziņa, ka visām ir cerība uzvarēt un iegūt ne tikai titulu ”Latvijas labākā blondīne”, bet arī 500 eiro lielu naudas balvu!

Vislielāko, neērtāko, taču skatītājiem interesantāko uzdevumu – vērtēšanu esat izpildījušas godam un laiks nelielai atpūtai! Bet ģimenes problēmu dēļ Antra vēlas šovakar aizbraukt no šova filmēšanas vietas, lai dotos pie saviem bērniem. Vai pārējās meitenes to akceptēs?

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās TVPlay!

6 komentāri