Merilina Kerro paziņo, ka izbeigusi romantiskās attiecības ar bērnu tēvu

Pievienot komentāru
Merilina Kerro paziņo, ka izbeigusi romantiskās attiecības ar bērnu tēvu
FACEBOOK

Visu iemīļotā šovu zvaigzne Merilina Kerro pirms pāris mēnešiem kļuva par māmiņu otrajai atvasei. Otrā bērna dzimšana Merilinai lika padomāt par dzīvi, kā rezultātā viņa izlēma izbeigt attiecības ar mīļoto.

Par šķiršanos no bērnu tēva Merilina atbalstītājiem paziņoja ar sociālo tīklu palīdzību.

Merilina Kerro otro reizi kļuvusi par māmiņu

Merilina Kerro publisko jaunas ģimenes fotogrāfijas, kā arī atziņas par mātes un bērna attiecībām

Merilina saka, ka šajā dzīvē mums visiem jāatrod skolotāji un jākļūst par studentiem. Mēs mācāmies katru dienu, nav būtiski no vecākiem, bērniem, svešiniekiem vai dzīves partnera.

”Daudz iemācījos no partnera un bērnu tēva. Mums bija savi maksimumi un savi minimumi. Mēs esam ļoti atšķirīgi, katram ir savs dzīves redzējums, vienām attiecībām tas palīdz augt, citām neļauj attīstīties,” tā Merilina.

Merilina kopā ar atvasēm izvākusies no ģimenes “ligzdiņas” un pārvākusies uz savu mājvietu, jo jūt, ka tas nāks par labu viņas ģimenei.

Igauniete piemetina, ka šāds lēmums nav nekas skumjš, bet gan priecīgs, jo viņi dod viens otram brīvību un iespēju attīstīties.

”Mēs vienmēr būsim ģimene, jo bērni paliek par mūsu prioritāti. Ir būtiski, lai bērniem ir abi vecāki, kuri ir laimīgi un līdzsvaroti, bet mums jāizvēlas tas, kas nāks par labu bērniem,” tā Kerro.

Merilina piebilst, ka viņa un bijušais dodas katrs savā dzīves “peldējumā”.

Merilina un norvēģu uzņēmējs Marks Aleksandrs Hansons bija attiecībās no 2017. gada, 2018. gada jūnijā pāris kļuva par vecākiem dēlam Kaijusam, bet 2020. gada janvārī meitiņai Selīnai Mērijai.

Merilina Kerro atklāj daudzu sieviešu kļūdu, kura tiek pieļauta, izveidojot ģimeni