Meloni dienvidnieka temperaments, Āboltiņa dejo mīlas deju, Feldmane smaida – gaidām jauno Dejo ar zvaigzni šovu!

2 komentāri
Meloni dienvidnieka temperaments, Āboltiņa dejo mīlas deju, Feldmane smaida – gaidām jauno Dejo ar zvaigzni šovu!
Foto: publicitātes foto

Kamēr ar nepacietību gaidām jauno Dejo ar zvaigzni sezonu, Skaties komanda piedāvā ielūkoties šova Dejo ar zvaigzni 1, spilgtākajos deju brīžos. Šis ir pozitīvs, ritmisks un emocionāls video materiāls, kur uzmanība ir jāpievērš dalībnieku sejas izteiksmēm. Tās parāda, kā dejotāji izjūt deju ritmu un būtību.

Roberto Meloni, ar savām krāšņajām uzacīm, ar kurām viņš spēj paveikt visu, izdevās sinhroni atdarināt partneres Lauras Kosītes kustības.

Pievēršat uzmanību Ivetas Feldmanes izteiktajām emocijām. Šķiet, Iveta Feldmane ar Valdis Škutānu bija uz viena emociju viļņa – to nevar nepamanīt, un tas noteikti palīdzēja gūt papildu punktus žūrijas vērtējumā.

Solvita Āboltiņa un Romāns Leičenko atspoguļoja mīlas dejas rumbas būtību, un, jāsaka, ka Solvitai Āboltiņa izdodas pievilcīgas kustības ar gurniem.

Taču brīdī, kad Normunds Rutulis aizmirst deju soļus un improvizē uz deju grīdas, viņš to dara teju profesionāli  – nezinātājas pat varbūt nepamanīs.

Dalībnieki dejotāja tik skaisti un harizmātiski, ka pat dzīvnieciņiem prieks!

Skaties video!

Kā zināms, drīzumā sāksies jaunais Dejo ar zvaigzni. Taču līdz tam Skaties.lv piedāvā atcerēties iepriekšējo šovus Dejo ar zvaigzni un to dalībniekus.

Skaties fotogaleriju!

2 komentāri