2 komentāri

Kamēr ar nepacietību gaidām jauno Dejo ar zvaigzni sezonu, Skaties komanda piedāvā ielūkoties šova Dejo ar zvaigzni 1, spilgtākajos deju brīžos. Šis ir pozitīvs, ritmisks un emocionāls video materiāls, kur uzmanība ir jāpievērš dalībnieku sejas izteiksmēm. Tās parāda, kā dejotāji izjūt deju ritmu un būtību.

Roberto Meloni, ar savām krāšņajām uzacīm, ar kurām viņš spēj paveikt visu, izdevās sinhroni atdarināt partneres Lauras Kosītes kustības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pievēršat uzmanību Ivetas Feldmanes izteiktajām emocijām. Šķiet, Iveta Feldmane ar Valdis Škutānu bija uz viena emociju viļņa – to nevar nepamanīt, un tas noteikti palīdzēja gūt papildu punktus žūrijas vērtējumā.

Solvita Āboltiņa un Romāns Leičenko atspoguļoja mīlas dejas rumbas būtību, un, jāsaka, ka Solvitai Āboltiņa izdodas pievilcīgas kustības ar gurniem.

Taču brīdī, kad Normunds Rutulis aizmirst deju soļus un improvizē uz deju grīdas, viņš to dara teju profesionāli  – nezinātājas pat varbūt nepamanīs.

Dalībnieki dejotāja tik skaisti un harizmātiski, ka pat dzīvnieciņiem prieks!

Skaties video!

Kā zināms, drīzumā sāksies jaunais Dejo ar zvaigzni. Taču līdz tam Skaties.lv piedāvā atcerēties iepriekšējo šovus Dejo ar zvaigzni un to dalībniekus.

Skaties fotogaleriju!

TOP komentāri

  • Atsvaidzinot
    0 0 0

    Atsvaidzinot

    notikumus,man joprojām liekas,ka Feldmane ar Škutānu bija pārāki,bet Āboltiņas uznāciens ir atbaidošs,'viņa varbūt var krogā ''dejot'' apreibušiem apmeklētājiem
  • hh

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl