Meklējam nākamās TV zvaigznes!

Komentāri
Meklējam nākamās TV zvaigznes!
Foto: Freeimages.com

Ja Tev nepadodas ne dziedāt, ne dejot, bet ar vienu teikumu spēj iedvesmot tūkstošus vai sasmīdināt simtus, esi aicināts piedalīties Kanāla 2 jaunajā realitātes šovā. Jo īpaši tiks gaidīti visi, kuru sapnis ir gozēties televīzijas prožektoru gaismās, un caur kamerām uzsmaidīt skatītājiem. Kanāls 2 ķēries pie darba, lai realitātes šova ietvaros atrastu un radītu jaunas televīzijas zvaigznes. Nāciet uz šova atlasi 4.septembrī 12:00 Elijas ielā 17, 3.stāvā.

Rudenī kļūsti par TV zvaigzni!

Šajā rudenī Kanāls 2 aicina kļūt par televīzijas zvaigzni un pārsteigt pasauli. Ja šādas vēlēšanās pagaidām nav, ikviens aicināts sekot tam, kā top jaunās zvaigznes, un uz ko šova dalībnieki būs gatavi, lai kļūtu slaveni un gūtu uzvaru šovā. Rudens sola Kanāla 2 ēterā ienest gana daudz pikantēriju, intrigu, skandālu, attiecību līkloču un pārsteigumu.

Laiks pieteikties šovam

Jaunā Kanāla 2 realitātes šova ietvaros tiek meklēti dalībnieki, kuri spēs izdzīvot 57 dienas kameru un skatītāju acu priekšā. Šovā dalībniekiem būs jāiztur gan psiholoģiskas spriedzes, gan fiziskās izturības pārbaudījumi, kā arī netrūks pašu dalībnieku radītu kaislību un intrigu. Ja sajūtat vēlmi izmēģināt ko jaunu un piedzīvot ko nebijušu, esat aicināti piedalies jaunajā realitātes šovā. Vecums nav šķērslis, lai kļūtu populārs, tāpēc, ja esat sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu vai, tieši pretēji – ir apritējuši apaļi 50, piesakieties. Galvenais būs pārliecināt šova žūriju, ka esat dzimis, lai kļūtu par nākamo televīzijas zvaigzni, esat gatavs dzīvot realitātes šovā un cīnīties par galveno balvu.

Aizpildiet pieteikuma anketu, kas ir pieejama Kanāla 2 mājas lapā. Pastāstiet par sevi, īpaši uzsverot, kāpēc tieši jums būtu jānonāk šovā. Dalībnieku atlase Kanāla 2 gaidāmajam šovam norisināsies 4.septembrī no 12:00 Elijas ielā 17, 3.stāvā, Rīgā. Līdzi jāņem savs foto A4 formātā, labs garastāvoklis un jābūt gatavam piedalīties divus mēnešus ilgā šovā.

Lasi vēl