7 komentāri

Šodien kanālā TV6 sarunu šovs Sokolovs par seksu atrādīja jau savu trešo sēriju, kurā tika runāts par sieviešu masturbāciju. Tajā bija redzamas gan atklātības par tēmu, kā arī uz vienas no viešņām tika testēti dažādi vibratoru veidi.

Kā jau šim raidījumam ierasts, sākumā tā vadītājs, skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, apjautāja cilvēkus, ko viņi domā par šo tēmu, kā arī uz studiju tika aicinātas trīs sievietes, kuras atklāti stāsta par savu masturbēšanas pieredzi, bet viena no viņām pat piekrita kameras priekšā izmēģināt dažādus vibratorus.

Ja sākumā viešņai palīdzēja pats raidījuma vadītājs, tad beigās jau pati ķērās darba. Redzamo nevar salīdzināt ne ar ko citu, kas iepriekš televīzijā skatīts. Brīdinām, ka video redzami arī īpaši erotiski skati.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl