”Mēģinu viņai iestāstīt, ka ”Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts

”Mēģinu viņai iestāstīt, ka ”Spice Girls” vairs nav modē!” Modes šovam #ĢērbjosDominā sevi piesaka Rūta un Ģirts
Foto: Publicitātes foto

Rūta un Ģirts ir viens no drosmīgajiem un ambiciozajiem pāriem, kas piedalās jaunajā t/c ‘Domina Shopping” modes šovā #ĢērbjosDominā! Abi šovam pieteicās, jo sapratuši, ka šī ir lieliska iespēja viņiem kā pārim vienkārši iztēloties, kā gribētu redzēt viens otru, un, protams, smejot, ka beidzot būs iespēja sadedzināt viņu vecās ”parpalas”.

Rīdzinieki, uzņēmējs Ģirts un “Family hair” skaistumkopšanas salona īpašniece Rūta, ikdienā audzina divus bērnus – vecāko dēlu Renāru un jaunāko meitiņu Grētu. Ģirts ikdienā savu ģērbšanās stilu raksturo kā skaistu, bet Rūta atzīst, ka ģērbjas ikdienišķi. Abiem ļoti patīk tieši rudens un ziema, ja tik ziemas aukstākajos mēnešos nebūtu “jātuntulējas”.

Ja Ģirtam jāatbild, kāds ir viņa sievas Rūtas stils ikdienā, viņš ar humoru atbild, ka viņai ir viena smuka “maiciņa”, kas ir diezgan skaista. Lai gan viņš neprot noraksturot, kas tieši viņam nepatīkot Rūtas apģērbu izvēlē, kopumā Ģirts uzskata, ka viņa sieva ģērbjoties vecmodīgi.

Ģirts

Mana sieva mantoja daudz apģērba gabalus no savas vecmammas, bet es mēģinu viņai iestāstīt, ka ”Spice Girls” vairs nav modē. Taču viņas vecmamma, atstājot mantas, atstāja arī zīmīti, kurā bija minēts: ”Šis, meitiņ, no modes nekad neizies ārā” – tā nu poltergeists dzīvo vēl šobaltdien.

Pati Rūta atzīst, ka ikdienā ģērbjas ikdienišķi un viņai patīk valkāt ērtu apģērbu, jo jāskrien līdzi diviem bērniem, turklāt darbā frizierim arī ir svarīgi justies ērti. Viņai garderobē neesot mīļākās krāsas, bet viena krāsa gan, viņai neiet pie sirds – tā ir sarkana. Ikdienā Rūtai gadās neveiklas situācijas, jo itin bieži aplej vai nosmērē apģērbu.

Runājot par Ģirta gaumi, Rūta nosaka, ka Ģirta gaumē viņai nepatīk pārāk vienkāršs un vienveidīgs apģērbs. Viņam nepatīkot eksperimentēt! Viņu diemžēl nesaista arī spīdīgas lietiņas un “briļuki”… Bet Ģirtam ir laba gaume sievietēs – acīmredzot!

Pāris starp saspringto ikdienu un piedalīšanos modes šovā, pēc iespējas vairāk laika cenšas pavadīt ar ģimeni un draugiem. Vislabāk patīk aizbraukt kaut kur vai arī sarīkot vakariņas draugiem. Nākamajā gada precētajam pārim ir lieli plāni, tik lieli, ka par tiem pat vēl skaļi stāstīt nedrīkstot. Taču jau tagad ir skaidrs, ka liela daļa plānu saistīta ar ceļojumiem, dzīves svinēšanu un jaunu virsotņu sasniegšanu.

Vai atpazināt sevi un savu otro pusīti šajā rakstā? Skatieties, kā abiem mīlniekiem veiksies sacensībā par šova galveno balvu 1000 eiro vērtībā! Seko līdzi notikumiem jau no 17. oktobra! Vairāk skaties ŠEIT!