”Man vajag sievas dibenu.” Pikantākā atzīšanās ”Tēta nedienu” šovā

14 komentāri
”Man vajag sievas dibenu.” Pikantākā atzīšanās ”Tēta nedienu” šovā
Ekrānuzņēmums

Šonedēļ ”Tēta nedienas” būs piemeklējušas Raiti Grigorjevu, kuru Latvija iepazina TV3 šovā ”Īstie veči”. Sievai dodoties piecu dienu atpūtā, Raitis būs īpaši norūpējies, kā naktīs varēs gulēt, jo pietrūkst sievas apaļumu.

”Tēta nedienas Latvijā” nav soda nometne stiprajam dzimumam. Tas ir pārbaudījums daiļajam, kuram jāiemācās atslēgties no ikdienas steigas, ļaujot mīļotajam par visu parūpēties pašam – gan bērnus pabarot, gan māju turēt kārtībā.

Tam visam pa virsu ir iespēja iegūt naudas balvu 500 eiro vērtībā, jo ir darbiņi, kurus katrs normāls vīrietis varētu izdarīt, bet dažādu apstākļu sakritības dēļ nav izdarījis.

Grigorjevi no iepriekšējā TV šova skatītāju atmiņā palikusi kā visai atklāta ģimene. Arī “Tēta nedienu” šovā tiks atklāta kāda pikanta deļata.

”Es nevaru viens pats pagulēt. It sevišķi svešā vietā. Man vajag savu gultu, savu spilvenu un Gintas dibenu. Es tā guļu, kad viņu apķeru, uzlicis roku uz dibena. Tas mums tāds jociņš,” par to, kā naktis vadīt iegājies ģimenē, stāstīs Raitis.

”Nezinu, ko ar to dibenu tagad. Pirms tam vajadzēja atliet, ģipša izlējumu uztaisīt,” smaidot atzīs Raitis.

Gulēt bez iespējas apķert mīļoto Raitim nebūs vienīgais pārbaidījums. Kā viņam veiksies ar mājas soli un vai izdosies izpildīt visus piecus sievas īpašos uzdevumus, skaties šova ”Tēta nedienas Latvijā” astotajā sērijā trešdien, 21. martā, plkst. 21:00 TV3!

Pikantākā atzīšanās “Tēta nedienu” šovā

14 komentāri