”Man ir nežēlīgs kauns…” Dzērumu Mārtiņa atklāts stāsts par šķiršanās aizkulisēm

29 komentāri

”Patiesības spoguļa” fanus pārsteigusi negaidīta vēsts – pēc nieka astoņu mēnešu laulības par šķiršanos paziņojuši Laura un Mārtiņš Bankevici jeb saskanīgais Dzērumu pārītis. Tā kā kuluāros jau sākušās runas par it kā Mārtiņa neuzticību, puisis vērsās pie Skaties.lv ar atklātu stāstu par to, kas izjauca laulību. Viņš cer, ka šo stāstu sadzirdēs arī Laura…

”Es allaž esmu bijis godīgs cilvēks un godīgs vīrs. Tāpēc uzskatu par savu pienākumu visas Latvijas priekšā godīgi pastāstīt visu, kas pēdējā laikā starp mums ar Lauru noticis, lai nav nekādu pārpratumu un spekulāciju.

Pirmkārt, es vēlos atzīties, ka neesmu Latvijā, lai arī Laurai un daudziem citiem pateicu, ka esmu atgriezies. Esmu turpat Gērnsijā, strādāju labā darbā,” ar Skaties.lv starpniecību ziņo Mārtiņš.

Mārtiņš melo! Pie Skaties.lv ar atklātu stāstu vērsusies Lauras ģimene! Lasi TE!

Stāsts par viņa aizbraukšanu no salas aprīļa beigās pēc šķiršanās no Lauras ir filmas sižeta cienīgs.

”Tas bija 29. aprīļa vakars, kad Laura mani aizveda uz lidostu. Pirmais lidojums manā mūžā, uzreiz ar pārsēšanos Londonā. Taču man ļoti, ļoti patika, paldies aviokompānjai, es noteikti lidošu vēl.

Mārtiņš

Mārtiņš

29. naktī ielidoju Rīgā, devos pārnakšņot pie draugiem. Apdomāju dzīvi, no rīta piezvanīju bosam uz Gērnsiju un pateicu, ka gribu atpakaļ. Par dārgu naudu nopirku biļeti un 30. aprīlī jau atgriezos Gērnsijā.

Sapratu, ka šķiršanās dēļ man nav jāupurē sava dzīve. Man Gērnsijā ir labs oficiāls darbs, laba alga, viss notiek. Mana dzīve turpinās. Un tas, ko es vēlos pateikt Laurai un ko, es ceru, viņa sadzirdēs: ja tu, Laura nebūtu izdarījusi to, ko tu izdarīji, tu būtu man blakus,” ar skaudru paziņojumu klajā nākt vēlas Mārtiņš.

Puisis uzsver, ka joprojām cienot Lauru kā cilvēku, tāpēc nevēlas publiski visai Latvijai atklāt, ko viņa nodarījusi, taču neslēpj, – aizgājis no meitenes, jo viņa izdarījusi ko tādu, ko pat vīra mīlošā sirds nevar piedot.

Mārtiņš

Mārtiņš

”Man ir kauns atzīties, kāpēc aizgāju, bet tas nebija parasta iemesla dēļ. Visu var piedot, bet kādā mirklī ir robeža.

Kad uzzināju, ko Laura izdarījusi, biju šokā. Nevarēju apjēgt, kā cilvēks uz ko tādu var būt spējīgs. Izjutu tikai vienu – ka man ir nežēlīgs kauns par manu sievu. Viņa bija izrīkojusies tā, kā es nekad nebūtu no viņas gaidījis,” tā Mārtiņš.

Cienot Lauru kā cilvēku, Mārtiņš izvēlas paturēt noslēpumā to, kas tad īsti nodarīts. Viss, ko viņš vēlas – ar Skaties.lv starpniecību pavēstīt Laurai, kura bloķējusi visas saziņas iespējas, ka ir ļoti, ļoti vīlies viņā. Un atzīties, ka atgriezies uz dzīvi turpat blakus, taču, lai Laura nedomā, ka viņas dēļ. Atpakaļceļa vairs neesot.

”Gatavojos iesniegt oficiālu šķiršanos. Atpakaļceļa nav. Un vēlos uzsvērt, ka no manas puses viss bija godīgi,” nopūšas Mārtiņš.