“Man gribas zināt, ar ko es guļu!” Multimākslinieks Kašers neatbalsta seksu pirmajā randiņā

0 Komentāru
“Man gribas zināt, ar ko es guļu!” Multimākslinieks Kašers neatbalsta seksu pirmajā randiņā

Vai pirmajā randiņā uzreiz likties gultā ar svešinieku? Uz šo jautājumu atbildi cenšas rast noteikti lielākā daļa cilvēku, kuri dodas savas lielās mīlestības meklējumos uz satikšanām! Multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, viesojoties raidījumā “Slavenību padomu aģentūra”, atzīst, ka viņš šādu piegājienu neatbalsta.

Nesen mākslinieks saviem faniem atzinās, ka ir attiecībās – vairāk lasi šeit, taču pirms tam, ejot uz randiņiem, it īpaši pirmajiem, nekad nav atbalstījis domu par seksu tajos!

“Man sekss nav pirmajā randiņā, man patīk iepazīt to cilvēku, ar kuru esmu kopā, un saprast,” lai gan Kašers smej, ka tas izklausās pēc “Mātes Marijas”, bet viņš arī nevienu nenosoda, ja kāds domā un dara citādāk!

Kašers

Kašers
Neatbalsta seksu pirmajā randiņā

Ir cilvēki, kuriem patīk, un es viņus nenosodu. Ja gribi, ej dari – nē, negribi, nogaidi! Tas atkarīgs no situācijas, jo ir arī tādas skaistās naktis, kad viss apkārt virmo un Tu atrodies kaut kur siltumā, un hop – viss sanāk.

Jaunības maksimālismā cilvēks vairāk var izpausties, lai gūtu pieredzi, bet Kašers uzskata, ka tomēr jādomā ar galvu. Viņš pats atzīst, ka viņam ir ļoti svarīgi zināt, ar ko viņš guļ, un arī sajūtas, kādas tas sniedz!

Raidījums “Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3!

0 Komentāru