Komentāri

Kamēr visi raidījuma Bez Tabu fani aktīvi balso par labāko dzimšanas dienas kūku, šīs dienas vienā no sižetiem galvenie varoņi bija visi seši mūsu varoņi, kas gatavoja raidījuma jubilejas kārumus. Ieskatīsimies vēlreiz tapšanas aizkulisēs, šoreiz jau ar visiem kūku cepējiem.

Šajā video redzami nepublicētie kadri, kā Bez Tabu vadītājai Agnesei Drunkai, Egonam Reiteram, Jurim Šteinbergam un Evelīnai Strazdiņai, kā arī Bez Tabu Dzīves smalkumu zvaigznēm Baibai Runcei un Ērikam Palkavniekam veicās kūku gatavošanā, kas paredzēta Bez Tabu 15 gadu jubilejai. To, cik jestri un smieklīgi viņiem klājās, skaties turpmāk redzamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

P.S. Starp citu, balso par to, kura, tavuprāt, varētu būt pati labākā dzimšanas dienas kūka, kā arī noskaidro visas receptes ŠEIT!

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl