Māmiņas stāsta, kas vīrieti padara par labu tēti

Komentāri

Prieks, ka mūsdienās tēti vairāk laika pavada laiku ar ģimeni un piedalās bērniņa audzināšanā, māca iepazīt pasauli un piedalās bērna aprūpē. Tāpēc Māmiņu klubs atklāj stāstu sēriju – Labākais tētis pasaulē.

Mazās Luīzes māmiņa Laine stāsta, ka nevarētu iedomāties labāku tēti savai meitiņai kāds ir viņas vīrs – gādīgs, uzmanīgs, un ar interesi iesaistās meitiņas audzināšanā. Luīzes tētis Elgars atklāj, ka meitiņas piedzimšana piešķīrusi lielāku nozīmi viņa dzīvei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai iepazītos ar viņu, Māmiņu klubs devās uz mazu kafejnīcu Brīvosta Āgenskalnā, kur saimnieko labais tētis. Laine stāsta, ka tieši viņš ir tas, kas savu meitiņu visvairāk lutina ar mīlestību.

Psihologi ir atklājuši, ka visnozīmīgākais vīrietis sievietes dzīvē ir viņas tēvs, jo tieši viņš ir tas, ka viņai atklāj, kas ir vīrietis.

Skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl