Mājokļa remonts divās stundās – tas ir iespējams!

Komentāri

Divās stundās var aizlidot līdz Berlīnei, aizbraukt ciemos pie omes, noskatīties filmu, utt. Bet vai divās stundās var uztaisīt mājokļa remontu – var!

TV šovs Uzmanību, Gatvību, Remonts! ir skatāms teju vai neiespējamais – dzīvokļa remonts divās stundās. Šoreiz raidījums viesojās Ādažos, kur pārsteigumu dzīvokļa saimniekiem – jaunam pārim sarūpēja viņu draudzene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan jāpiebilst, ka izremontētas tika divas telpas – dzīvojamā istaba un virtuve. Tā teikt, matemātiski rēķinot katrai no tām tika veltīta tieši stunda. Pie dzīvokļa interjera strādāja dizaineris Raimonds Šiferis. Viņš nolēma, ka dzīvojamā istaba ir jāpadara mājīgāka, ko viņš panāca nokrāsojot sienas ar silti piesātinātām krāsām. Savukārt virtuvē viss liekais tika paslēpts aiz paneļiem, kas tika nokrāsoti ar tāfeles krāsu.

Remontbrigādes nepievīla un darbi tika tiešām pabeigti divu stundu laikā. Taču tad sekoja pats galvenais – dzīvokļa saimnieku ierašanās mājās. Raidījuma vadītājiem un dizainerim tas bija vissarežģītākais brīdis – vai mājokļa jaunais dizains būs pa prātam tā saimniekiem? Skaties video.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl