Mājās gatavota majonēze Signes Meirānes izpildījumā

Komentāri

Lieldienas bez olu krāsošanas, kaujām un olu ēšanas ir neiedomājamas. Olu bieži vien ir tik daudz, ka ēst tās ar sālīti ir diezgan vienmuļi, tāpēc zinām, ka ar veco labo draudzeni majonēzi olas garšo daudz labāk. Tomēr veikalos nopērkamā majonēze bieži vien ir piesātināta ar dažādām brīnumainām vielām, tāpēc Māmiņu klubs devās ciemos pie Signes Meirānes, kas pazīstama, kā aizrautīga gatavošanas entuziaste.

Signe Meirāne un viņa abas meitiņas gaida un svin Lieldienas, un ģimenē ir izveidojušās svētku tradīcijas, kad meitenes meklē zaķa atnestās olas. Bet vēl jau arī ir olu krāsošana, kas ir īpašs notikums.

Signe Meirāne arī atklāj, ka Lieldienu olas viņas ģimenē ēd ar pašgatavotu majonēzi, kas ir salīdzinoši vienkārši pagatavojama.

Nepieciešams vien olas dzeltenums, sinepes, sāls un pipari, kā arī kāda neitrāla eļļa un citronu sula. Viņa arī Māmiņu klubam nodemonstrēja, cik viegli pagatavojama šāda majonēze.

Video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl