Mairis atklāj, kā tuvinieki reaģējuši uz viņa ”iznākšanu no skapja”

11 komentāri
Mairis atklāj, kā tuvinieki reaģējuši uz viņa ”iznākšanu no skapja”
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pagājušajā nedēļā ar negaidītu paziņojumu klajā nāca šova ”Piecērt Eglītei!” uzvarētājs dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš. Puisis ”iznāca no skapja”, atklājot, ka nav heteroseksuāls. Sarunā ar Skaties.lv Mairis atklāj, ka sabiedrības reakcija bijusi pozitīvāka, nekā viņš gaidījis. Tiesa, paša ģimene aizdomīgi klusē.

Maira skaļo paziņojumu lasi TE!

Kā Skaties.lv atklāj Mairis, viņš uz laiku bija distancējies no sociālajiem tīkliem un sabiedrības, lai sakārtotu domas. Pēc ”iznākšanas no skapja” ieejot sociālajos tīklos, Mairis bijis patīkami pārsteigts.

”Bija jāsaņemas, lai ieietu sociālajos tīklos, taču tur notiekošais mani patīkami pārsteidz. Esmu saņēmis uzaicinājumus draudzēties no tik daudziem cilvēkiem, kā nekad iepriekš – gan meitenēm, gan puišiem.

Fani raksta atbalsta vēstules. Piemēram, viena no tām: ”Turies, zaķīti, nebūs viegli, bet mēs esam par tevi.”

Neviens man neko nepārmet,” gandarīts par sabiedrības attieksmi ir Mairis.

Dzejnieks neslēpj – pašam esot ”kā akmens no kakla novēlies”. Viņš turpina iet uz darbu, kurā kolēģu attieksme nav mainījusies. Vienīgi mazliet satrauc ģimenes reakcija – pagaidām neviens no radiniekiem nav ar viņu sazinājies.

”Iespējams, līdz vecākiem šī ziņa nemaz vēl nav aizgājusi. Nu, ko, visam savs laiks. Šobrīd man ar daļu ģimenes nav tas labākais kontakts, iespējams, vienkārši jānogaida,” tā Mairis.

Kā uz Maira paziņojumu reaģēja Eglīte? Lasi TE!

Dzejnieks uzsver, ka pēc paziņojuma jūtas tikai atbrīvots, un gatavs ar pilnu krūti darboties. Jau drīzumā nāks klajā kāds viņam ļoti svarīgs projekts.

”Esmu atgriezies sociālajā vidē un aktīvi darbojos. Šoreiz jāsaka – ar tiešām patiesu smaidu uz priekšu!” brīvs un jaunas iedvesmas pilns ir Mairis.

11 komentāri