2 komentāri

Skatītājiem tiks piedāvāts jauns raidījums ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu”, kas tiks pārraidīts no 26. septembra otrdienās plkst. 21.10, šodien, 24. augustā, tika pavēstīts LNT rudens sezonas atklāšanas pasākumā.  

Raidījumu mērķis ir parādīt Latgali no tās unikālās puses – tāda kultūrtelpa nav sastopama nekur citur pasaulē, un mēs varam būt lepni, ka Latvijā ir šāds novads – ar savu valodu, savām tradīcijām, pasakainu dabu, bagātu vēsturi un modernu izaugsmi mūsdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažādo un plašākai sabiedrībai nezināmās Latgales nostūrus un cilvēkus raidījumos Kristaps Rasims atklās ar kādu sabiedrībā zināmu personību. Rasima ceļabiedri raidījumos būs Kristīne Garklāva, Kristaps Tālbergs, Miks Dukurs, Dons un citi.

Portāls Skaties.lv piedāvā Tev ekskluzīvu iespēju apskatīt galeriju un gūt ieskatu par jauno šovu.

TOP komentāri

  • Sīmanis
    +2 +1 -1

    Sīmanis

    Izskatās, ka šo raidījumu ir gribējuši veidot līdzīgu kā "Adreses", bet līdz "Adrešu" kvalitātei šim raidījumam ir vēl diezgan tāls ceļš ejams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl