”Līga pieņems Normundu atpakaļ!” Draugi no ”Patiesības spoguļa” netic kolorītā pārīša šķiršanās stāstam

11 komentāri
”Līga pieņems Normundu atpakaļ!” Draugi no ”Patiesības spoguļa” netic kolorītā pārīša šķiršanās stāstam
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Par šķiršanos no meitiņas tēva Normunda nupat paziņojusi ”Patiesības spoguļa” kolorītā zvaigzne Līga. Viņas šova kolēģi gan spriež, ka nekādas šķiršanās nebūs – šī nav pirmā reize, kad Līga padzinusi Normundu, lai drīz atkal pieņemtu atpakaļ.

Pēc dalības ”Patiesības spogulī” par labiem draugiem kļuvuši Līga ar Normundu, Maigonis ar Daci un Aivars ar Evitu. Visi trīs pārīši regulāri tiekas un dalās pieredzē, kā pēc šova iet ar veselīga dzīvesveida ievērošanu un attiecību kārtošanu.

Līga nupat paziņoja Skaties.lv, ka viņa un Normunda mīla ir galā – viņa vairs nevar samierināties ar mīļotā kāri pēc alkohola, tāpēc izlikusi viņu aiz durvīm. PLAŠĀK PAR SKAĻO ŠĶIRŠANOS LASI TE!

Kā Skaties.lv atklāj pārīša draugi no ”Patiesības spoguļa”, viņi ne mirkli netic tam, ka Līgas un Normunda stāsts ir galā.

”Viņi jau regulāri šķiras un atkal saiet kopā, visi pie tā pieraduši. Pirms Jāņiem visi tikāmies, abi bija laimīgi kopā, viss bija kārtībā. Arī svētkus abi pavadīja kopā.

Domāju, ka drīz sekos ziņa, ka Līga Normundu pieņēmusi atpakaļ. Neticu,ka viņi patiešām izšķirsies,” sarunā ar Skaties.lv spriež Evita.

Arī Maigonis vien nosmejas par jaunumiem. “Gan jau atkal salabs,” uzskata Maigonis.

Foto: pāris šovā un pēc tā

Kā atklāj pāra draugi no ”Patiesības spoguļa”, Normunda un Līgas šķiršanās jau kļuvusi par tādu kā ierastu lietu. Pēc pāris dienu paplosīšanās abi atkal mīļi saejot kopā, tāpēc neviens no draugiem Līgas paziņojumu neuztver nopietni.

Arī filmēšanas laikā abi paspēja izšķirties un atkal saiet kopā. Toreiz Līga strīda karstumā paziņoja, lai Normunds krāmē koferus, ko vīrietis tiešām izdarīja, pametot Līgu ”Vitalitātes akadēmijā” vienu. STRĪDA VIDEO TE.

Tiesa, drīz vīrietis atgriezās, un abu mīlas stāsts turpinājās. Kā sarunā ar Skaties.lv nosmejas pārīša šova draugi, šāda veida ņemšanās, ar ko pazīstami arī TV skatītāji, ir pārīša attiecību ikdiena, ko draugi jau pieņēmuši kā normu.

11 komentāri