Līga izvēlējusies piecus sev tīkamākos brīvos Latvijas vīriešus! ”Piecērt Eglītei” 5. SĒRIJA ir klāt!

29 komentāri

Klāt piektais un pēdējais Līgas Eglītes randiņš šova ”Piecērt Eglītei!” ietvaros. Uz vakaru sarunu bārā ”RŪM” ieradušies divi atraktīvi vīri – Jānis, kurš paziņo, ka ar velosipēdu minies no Ķiļķēniem, un Guči, kurš atbraucis no Ogres. Un abiem līdzi ir amizanta atribūtika!

Abi vīri iepriekš nav bijuši pazīstami, taču – kā sarunājuši! Vienam līdzi jau savs ”Fiskars” cirvis, otram savukārt – sava eglīte.

Jānis paziņo, ka ieradies no maza ciematiņa, ko saucot par Ķiļķēniem un ceļu mērojis ar velosipēdu.

Guči savukārt uz randiņu braucis no Ogres, speciāli izmantojot vilcienu, ne auto, lai varētu nobaudīt sarunu bāra ”RŪM” izslavētos kokteiļus.

Šoreiz dalībniekiem tiek dota iespēja nobaudīt dzērienu ”Fairy Tales”, kuru novērtēs īsti kino mīļi. Kokteilī esošā burbona izteiksmīgā garša un saldais popkorna sīrups lieliski balansē ar citrona sulu. Malkojot šo dzērienu, neviļus atmiņā atausīs mīļākas filmas. Šo dzērienu pirmajā randiņā izvēlēsies galvenokārt kino mīļi vai nakts dzīves baudītāji.

Bet mums te nav nekāds kino – te ir īstā dzīve! Vīriem jācenšas savaldzināt Eglīti ar savu šarmu, bet kas tas? Jānis visu laiku runā par politiku!

Kā aizkadra sarunās atzīstas Eglīte, Guči vizuāli ir viņas tips, kas puisim dod zināmas priekšrocības. Taču Jānis nelaiž Guči pie vārda tāpēc Eglīte nevar saprast – kas slēpjas aiz Guči ārienes?

Par Jāni it kā viss skaidrs. Taču – vai ir labais tonis pirmajā randiņā tik kaislīgi apspriest politiskas tēmas?

Šis ir pēdējais finālists, kuru ”Piecērt Eglītei!” ietvaros izvēlas daiļā Līga. Jau nākamnedēļ visi piecu randiņu favorīti tiksies finālā.

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte devās uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tikās ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvināja īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicināja uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.