Lietuva uz ”Eirovīziju” sūtīs puišu grupu ar ērmīgu priekšnesumu

17 komentāri
Lietuva uz ”Eirovīziju” sūtīs puišu grupu ar ērmīgu priekšnesumu
Paulius Zaborskis

15. februāra vakarā savu ”Eirovīzijas” pārstāvi izvēlējušies mūsu kaimiņi lietuvieši. Gan žūrijas, gan skatītāju balsojumā uzvarējuši savdabīgie ”The Roop” ar dziesmu ”Fire”. Un bukmeikeri jau prognozē – lietuviešu zēni ir reāli pretendenti uz uzvaru ”Eirovīzijā”!

Lietuvā ”Eirovīzijas” atlase notiek ar vērienu: trīs atlases, divi pusfināli un liels fināla šovs Kauņas ”Žalgiris” arēnā.

Finālistus vērtēja gan skatītāji, gan ekspertu žūrija, un abos balsojumos triumfēja ”The Roop” – grupa, kura pārsteidz ar ”Eirovīzijai” netipisku dziesmu un savdabīgu šovu ar palielināmajiem stikliņiem un interesantu deju.

”The Roop” apvieno trīs lietuviešu mūziķus, kuri par savu stilu sauc poproka un indie sajaukumu. Grupa dibināta 2014. gadā un kopš tā laika jau guvusi starptautiskus panākumus.

Dziesma stāsta par sevis ”norakstīšanas” problēmu, kas aktuāla mūsdienu pasaulē. ”Mēs bieži sevi vērtējam pārāk zemu. Mums šķiet, ka neatbilstam kaut kādiem standartiem, ka esam neinteresanti, pārāk jauni, pārāk veci,” stāsta grupas līderis Vaidotas Valiukevičius.

Lietuva uzstāsies ”Eirovīzijas” pirmajā pusfinālā 12. maijā, un mēs viņus pusfinālā diemžēl atbalstīt ar balsojumu nevarēsim – Latvija startē un balso otrajā pusfinālā.

17 komentāri