Lietuva izvēlējusies ”Eirovīzijas” dziesmu; bukmeikeri jau paredz tai uzvaru

38 komentāri
Lietuva izvēlējusies ”Eirovīzijas” dziesmu; bukmeikeri jau paredz tai uzvaru
LRT/ JUSTINAS STACEVIČIUS

6. februāra vakarā Lietuvā noticis ”Eirovīzijas” nacionālās atlases fināls. Ar iespaidīgu balsojuma pārsvaru konkursā uzvarējusi un tiesības šogad pārstāvēt Lietuvu ”Eirovīzijā” iegūst grupa ”The Roop” ar dziesmu ”Discoteque”.

Lietuvas atlases finālā piedalījās kopā seši mākslinieki, un to, kurš ir labākais, lēma žūrijas un skatītāju balsojuma summā. Ekspertu un skatītāju domas sakrita – kā vieni, tā otri lēma, ka Lietuvu 2021. gada konkursā pārstāvēs ”The Roop”, mākslinieki, kuriem jau bija jāpārstāv valsti ”Eirovīzijā” 2020. gadā, kad konkurss tika atcelts, taču šogad ar citu, iespējams, vēl labāku dziesmu!

Skatītāju balsojuma kopvērtējumā ”The Roop” ieguva 74 512 balsis, kas ir ļoti iespaidīgs atrāviens – otrās vietas ieguvējs tika vien pie 6 413 balsīm.

Visā Eiropā sākoties ”Eirovīzijas” dziesmu atlasēm, aktīvi prognozes izteikt sākuši arī bukmeikeru kantori. Pēc Lietuvas ”eirodziesmas” atklāšanas, bukmeikeru izteiktās prognozes attiecībā uz mūsu kaimiņiem uzšāvušās īpašos augstumos.

Šobrīd bukmeikeri Lietuvai paredz pārliecinošu uzvaru ”Eirovīzijā”.

Tiesa, viss vēl var mainīties, jo liela daļa dalībvalstu, tostarp, Latvija, savas šī gada ”eirodziesmas” vēl nav izvēlējušās.

Jau paziņots, ka Latviju šogad pārstāvēs Samanta Tīna, bet vēl nav zināms, kādu dziesmu māksliniece izpildīs. Šobrīd Samantas iespējas uzvarēt ”Eirovīzijā” eksperti vērtē kā vienas no vājākajām, taču viss var mainīties, ja Samanta nāk klajā ar izcilu dziesmu.