Lielie spēļu kluči priecē bērnus

Komentāri

Tas ar kādām rotaļlietās spēlējas bērni, ir būtisks jautājums. Tāpēc Māmiņu klubs devās ciemos pie māmiņas, kas izdomājusi rotaļu klučus ar kuriem spēlējas ne tikai viņas, bet daudzi bērni visā pasaulē.

Rotaļlietu kluču Gi Gi Bloks idejas autore Ilona stāsta, kā iztulkojams rotaļlietu nosaukums. ”Gi Gi varētu vedināt uz kluču izmēriem – tie ir salīdzinoši lieli. Taču tās arī ir pirmās skaņas, ko bērni parasti izsaka,” stāst Ilona. Lielie kluči no sākuma ir jāsaloka un ir iespējams izveidot divu veida klučus – tas ir labs veids, kā iesaistīt bērnus rotaļlietu veidošanā. Kluču veidošana bērniem noteikti veido prieka, gandarījuma un atbildības sajūtu par savu jauno rotaļlietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stāstot par to, kāpēc radīti lieli spēļu kluči, Ilona atzīst, ka jau bērnībā viņai patikušas rotaļlietas no kā var izveidot savu spēļu māju, spēļu auto – lai vis būtu kā pieaugušajiem. Tā kā līdz šim nekas tāds nav bijis uzbūvēts, viņa realizējusi savu bērnības ieceri. Vairāk skaties video.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl