Lielākajiem faniem: ekskluzīva iespēja jau tagad sākt skatīties ”Lauku sētu”

0 Komentāru
Lielākajiem faniem: ekskluzīva iespēja jau tagad sākt skatīties ”Lauku sētu”
PUBLICITĀTES FOTO

Lai arī TV ekrānos leģendārā ”Lauku sēta” sāksies 20. februārī, platforma ”Go3” piedāvā lielākajiem faniem unikālu iespēju to noskatīties jau no 31. janvāra. Iekārtojies ērtāk un pieslēdzies – ”Lauku sēta” ”Go3” sākas jau tagad!

Iepazīsties! 12 puiši, kuri šogad cīnīsies par uzvaru ”Lauku sētā”

Pirmo reizi ”Lauku sētas” vēsturē šovu tā superfaniem ir iespēja skatīties vairākas nedēļas ātrāk. Pirmā sērija ”Go3” pieejama jau no 31. janvāra, un turpmāk katru piektdienu platformā tiks publicēta jaunākā sērija.

SPIED TE un skaties ”Lauku sētu” jau tagad!

Ja negribas gaidīt, kad šovs sāksies TV, šī ir lieliska iespēja! Lai nenozagtu fināla intrigu, pēdējās divas sērijas ”Go3” tiks piedāvātas vienlaicīgi ar TV.

Un vērts skatīties iepriekš noteikti ir, jo, kā Skaties.lv uzsver šova producenti, šosezon ”Lauku sēta” atkal pārspēs pati sevi.

Pirmo reizi šova vēsturē spēlē piedalās tikai puiši! 12 zēnus vadīs viena ļoti atraktīva dāma – saimniece Anita. Spēle norisināsies lauku saimniecībā Saldus pusē, Ezerē.

Darāmie darbi būs nudien izaicinoši pat visspēcīgākajiem puišiem, taču – fani var nesatraukties – netrūks arī mīlas intrigu.

”Jau drīz pēc ierašanās puiši dosies uz vietējo balli ”nolaist tvaiku”. Kā viens no dalībniekiem izteicās pēc balles, miestiņā, kurā filmēts šovs, pēc deviņiem mēnešiem, iespējams, būs gaidāms iedzīvotāju pieaugums,” var pačukstēt producente Indra Miziša.

Saimniece Anita ar pārliecību saka, ka šī sezona būs tiešām spraiga. Šogad dalībnieki cīnās par ļoti iespaidīgu balvu – dāvanu karti no tērauda jumta segumu ražotāja ”Toode” 7000 eiro vērtībā.

0 Komentāru