2 komentāri

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv aizsāka jaunu rubriku sēriju, kurā atskatīsimies uz to, kas noticis iepriekšējās 7 dienās. Noteiksim to, kurš bijis “Veiksminieks”, kurš visvairāk kādam nodarījis pāri jeb bijis lielākais “Neģēlis”, kā arī to, kuram nav paveicies jeb “Nelaimes putns”. Tie, kas seko līdzi šovam “Lauku sēta” noteikti piekritīs, ka Anitai pēdējās divās sērijās sasodīti veicās. Viņu arī izvirzam šonedēļ kā lielāko “Veiksminieku”.

Pagajušajā nedēļā, kad rubrika debitēja portālā, pati pirmā šajā nominācijā uzvarēja Ieva Klintsone, kurai kā dzimšanas dienas dāvana tika piešķirta iespēja turpināt cīņu šovā “Iesaukts armijā”. Šoreiz “balva” tiek Anitai no “Lauku sētas”, kura jau otro nedēļu pēc kārtas iegūst imunitāti, ko piešķir trušu sētas “Zaķīši” un visa šova saimnieks Zigmunds Zaķis. To, vai viņam ir kādi nodomi attiecībā uz šo dāmu, noskaidrojiet, sekojot līdzi ceturtdienu vakaros plkst. 21:15 LNT kanālā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl