Lauris Dzelzītis meklē līgavu! Ielūkojies pirmā raidījuma ”Randiņš ar Dzelzīti” spilgtākajos momentos

81 komentārs

Ir sācies vasaras ”karstākais” iepazīšanās šovs ”Randiņš ar Dzelzīti”, kurā daiļavas no visas Latvijas cīnās par Dailes teātra aktiera Laura Dzelzīša sirdi. Ielūkojies pirmā raidījuma intriģējošākajos momentos!

Pirmajā raidījumā šovu uzsāka 12 skaistules no visas Latvijas, bet drīz vien šovu nācās pamest divām dāmām, kuras Dzelzīša labākais draugs – aktieris Lauris Subatnieks – uzskatīja par mazāk piemērotām aktierim.

Turpmāko dalību šovā turpina 10 daiļavas: Evija, Linda, Līga, Doloresa, Ella, Katrīna, Santa, Elīna, Lelde un Daiga. Bet Evitai un Laurai dalība šovā noslēdzās, vēl īsti nesākusies.

Vecpuisis raidījuma ietvaros paskaidroja, kāpēc joprojām nav apprecējies un ko vēlas, lai sieviete saskata viņā, uzsverot, ka nevēlas nekādu pāraudzināšanu.

Meitenes un Lauris dzīvo elegantā piejūras villā. Katrā raidījumā viņām tiek dots uzdevums, un meitene, kura tajā uzvar, var doties divvientulībā randiņā ar Dzelzīti. Katra raidījumā beigās viena dāma, kura sevi parādījusi visvājāk, tiek izbalsota.

Vai kādai no atlikušajām 10 skaistulēm izdosies iekarot slavenā aktiera sirdi? Skaties katru piektdienu televīzijā Go3!  Nepalaid garām!

81 komentārs