Lauris Dzelzītis izdara izvēli! Baiba un Doloresa nesagaida vecpuisi pie altāra

154 komentāri

22. oktobrī noslēdzās šovs ”Randiņš ar Dzelzīti”, kurā par aktiera Laura Dzelzīša sirdi sacentās 12 skaistules. Finālā iekļuva Doloresa un Baiba. Pirms liktenīgās izvēles Lauris devās uz randiņiem ar finālistēm – lidoja ar gaisa balonu un paraplānu! Dāmas gaidīja Lauri pie altāra, bet Lauris neieradās!

Pēc randiņiem šova vadītājs Lauris Subatnieks piedāvāja Baibai un Doloresai, tērpties kāzu kleitās un gaidīt Lauri pie altāra kopā ar mācītāju.

Dzelzīša šova Baiba: Nezinu, ko nozīmē mīlēt cilvēku ārpus ģimenes un tuvāko draugu loka

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Abas šova dalībnieces piekrita uzvilkt skaistās kleitas, tādā veidā, sakot JĀ Laurim.

Pirmā pie altāra devās Doloresa, kura nekad nav slēpusi savu mīlestību pret aktieri, sakot, ka spēj sevi iztēloties Dzelzīša kundzes ampluā. Diemžēl, Lauris neatnāca, pametot ”līgaviņu” pie altāra.

Drīz vien pienāca arī Baibas kārta stāvēt kopā ar mācītāju un nepacietīgi gaidīt vecpuisi. Baibai izdevās redzēt Lauri, kurš, saposies uzvalkā, devās uz viņas pusi, tad pēkšņi apstājās, pamāja viņai un straujiem soļiem mainīja pārvietošanās virzienu, dodoties uz autostāvvietu, iesēžoties spēkratā un traucoties prom no abām ”līgaviņām”.

”Darīšu to vienreiz, līdz ar to, kad būs tas lēmums, tas būs episki. Esmu laiku tā vilcis, varbūt to arī nekad neizdarīšu. Bija interesanti izbaudīt procesu. Vai Dzelzītis joprojām ir brīvs? Kaut kas galvā ir aizķēries, laiks rādīs. Gribētos, lai nebūtu brīvs,” noslēpumaini nosaka Lauris.

Satiekoties Baiba un Doloresa sirsnīgi apskāvās, saprotot, ka neviena no viņām nav izvēlēta. Šova dalībnieces priecājās par savām izvēlēm par labu Laurim un iespēju iejusties līgavu lomās.

Kā tu vērtē šova iznākumu? Vai Lauris Dzelzītis veica pareizo izvēli?

154 komentāri