Lauku sētu pamet izskatīgā Egija

0 Komentāru
Lauku sētu pamet izskatīgā Egija
Egija Izkapte. LNT Publicitātes foto

Ceturtdienas, 23. oktobra, vakarā LNT šovu Lauku sēta atstāja skaistākā šova dalībniece Egija. Kopumā septītā nedēļa Lauku sētā aizvadīta mierīgi.

Īsumā par svarīgāko

Egija izcep visgardāko picu un plūc laurus pusdienu gatavošanas konkursā; Didzis uzvar vīna pudeļu meklēšanā Zaķīšos un iegūst imunitāti, par ko pārējie šovmeņi nav sajūsmā; par slinkāko strādnieci jau trešo reizi atzīta Sarmīte.

Nav nekāda “caca”

”Caca? Tas par mani ir stipri ”uzpūsts”,” sarunā ar žurnālu Rīgas Viļņi neslēpj tikko šovu pametusī Egija Izkapte. ”Es māku darīt visu, arī laukos – Vērgalē, kur joprojām ir manas mājas un dzīvo vecāki,” piebilst simpātiskākā no šova dalībniecēm.

”Man nav daudz jālauza galva, lai saprastu, kā no govīm dabūt pienu, kuru bieti vagā likvidēt, kā smaržo siens, cik traktoram ir pedāļu, kā ož aitas vilna, kā kuļ sviestu un kā akmeņi uz lauka traucē,” lauku dzīves prasmēs dalās Egija, kas jau astoņus gadus ir rīdziniece. Kaut meitene apveltīta ar lauciniecei neraksturīgu skaistumu, viņu fiziskais darbs nebiedē, tāpēc arī pieteikusies dalībai šovā Lauku sēta. Par uzvaru šovā īpaši priecātos tēvs, kuram Egija bija iecerējusi atdāvināt balvu – traktoru.

Mēle kā izkapts

Šova pēdējās sērijās pārliecinājāmies, ka Egija Izkapte atbildi nepaliek parādā. Asas vārdu pārmaiņas īpaši daudz piedzīvotas ar šova dalībniecēm Anitu un Sarmīti. Viņas draugi mēdzot smiet, ka meitene ir tikpat asa, cik viņas uzvārds. Kaut savulaik vainota Zigurda aiziešanā, jo noskaņoja pret viņu pārējos, Egija sevi uzskata par saprātīgu būtni un tādu, kas necieš no agresijas, konfliktsituācijas mēģina atrisināt ar prātu, Rīgas Viļņiem atzīst meitene.

Gūstot šova ”skolu”, Egija neslēpj, ka tas bijis emocionāls rūdījums. ”Ja iepriekš nesapratu, kāpēc cilvēki šovā, piemēram, raud, tad tagad zinu. Filmēšanas laikā tu atrodies nemitīgā spriedzē, kas īpaši samilzt izbalsošanā. Ja tev līdzās nav neviena tuvinieka, kas var atbalstīt, neviena, kam uzticēties, tad spriedze kādā mirklī izlaužas asarās,” Rīgas Viļņiem atklāj šovu atstājusī Egija, atklājot, ka arī pati reiz ļāvusies asarām.

0 Komentāru