Lauku sētas uzvarētāju Zigi apprecina ar traktoru

2 komentāri

Šodien, 27. novembrī, TV šova Lauku sēta uzvarētājs Zigurds Bērzkalns beidzot saņēma galveno balvu – 90 zirgspēku Zetor Proxima traktoru no Agrimatco Latvia.

Uzņēmuma tehnikas nodaļas vadītājs Normunds Sebris Zigim svinīgi pasniedza traktora tehnisko pasi, taču pats traktors tika nodots īpašā ceremonijā.

Pulcējoties šova dalībniekiem Agrimatco biroja pagalmā, svinīgi pacēlās garāžas durvis, un no tās izripoja koši sarkans Zetor traktors, kas bija izrotāts kā līgava – ar banti un plīvuru. Kā norādīja Normunds Sebris, traktora dāvināšana Zigim ir teju kā līgavas izdošana, tāpēc traktora jaunajam īpašniekam bija jādod svinīgs zvērests.

Svinīgais zvērests:
”Mana dārgā Laukus sētas Zetor Proxima, lūdzu piedod man manus trūkumus, kā arī es piedošu tavējos. Lai nāk tava uzticība un lai paliek pie manis tā,” atkārtojot Normundu Sebri, solīja Zigis, ”jo tikai tev pieder mana sirds, mana dzīve un mana laime mūžīgi mūžos!”

Pēc zvēresta došanas Zigis, pasākuma viesiem izsaucot: ”Rūgts!”, deva buču traktoram un to apskāva, cik nu to ļāva roku tvēriens.

Lai ”kopdzīve” būtu ilga un veiksmīga, Zigis aplēja traktoru ar šampanieti, norādot: ”Mīļā, pirms tu nāc pie manis, ir jāmazgājas!”

Pirms sēsties traktora kabīnē un izbraukt ar traktoru goda apli, Zigis saņēma kādu maisiņu. Normunds Sebris atklāja, ka līdz ar traktoru Zigim tiek arī bikšeles, ko viņš aizmirsis šova laikā zemnieku saimniecībā.

Pēc goda apļa izbraukšanas acīmredzami ļoti priecīgais Zigis fotografējoties atzina, ka ir mazliet apreibis no notiekošā.

Vairāk skaties video.

TOP komentāri

 • Ha...
  0 0 0

  Ha...

  Vai tiešām pelnījis traktoru? Pakāšot visās stafetēs 56 gadīgai sievietei, nogulējis mājas tris nedēļas, un atgriezies ar svaigiem spēkiem? Pārkāpis visus noeteikumus , nekaunīgi Delfos izlielijies, ka viņš esot pārliecinoši visās stafetēs uzvarējis. Tāds nav traktora cienīgs, ja būtu visi noteikumi ievēroti, būtu dabūjis brusi xāģēt otro reizi, ūdeni nest otro reizi, graudus pārlsīt lidz galam, tad vēl redzētu kurš būtu pirmais atradis atslēgas. Un maldās visi tie kas domā, ka Anita neprot zaudēt, viņa šovu nezaudēja, bet uzvarēja. lūk tā!
 • Autortiesību dēļ, šis saturs šajā valstī nav pieejams.
  0 0 0

  Autortiesību dēļ, šis saturs šajā valstī nav pieejams.

  Kropļi, kāpēc LV šis saturs nav pieejams?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl