2 komentāri
Lauku sētas uzvarētājs Zigis gaida pavasari, lai iemēģinātu šova galveno balvu
LNT Publicitātes foto

Jau pagājušā gada novembra vidū noslēdzās realitātes šovs Lauku sēta, kurā uzvarēja talsinieks Zigurds Bērzkalns un savā īpašumā ieguva Zetor 90 zirgspēku traktoru. Portāls Skaties.lv nolēma painteresēties, kā lauksaimniekam klājas pēc šova, un vai ir izdevies ar jaunieguvumu jau veikt pirmo lauku darbus.

“Kad saņēmu šovā vinnēto traktoru, visi rudens sezonas darbi jau bija apdarīti, tāpēc tagad tikai tādi pagaidu darbiņi ar spēkratu veikti, piemēram, malkas vešana un tādā garā. Varu teikt, ka tā īsti vēl to neesmu nomēģinājis,” stāsta Lauku sētas uzvarētājs Zigis. Viņš atzīst, ka nav pat sanācis ne kaimiņiem izpalīdzēt, ne arī kādu skaudību no viņiem izjust, jo visiem tuvākajiem, kas apriņķī dzīvo, ir pašiem sava tehnika, ar ko strādāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilnajā vārdā viņš ir Zigurds Bērzkalns – nāk no Talsiem un ikdienā strādā gan par saimniecības daļas vadītāju vienā no vietējām skolām, kā arī par apsargu. “Lai ar tādu agregātu brauktu, sākumā daudz kas jāizpēta un jāapgūst – kādu dzesēšanas šķidrumu nepieciešams iegādāt, jāizvēlas labākā eļļa, tas viss ir ļoti svarīgi!” Lauksaimnieks atzīst, ka jaunā traktora standarti atšķiroties no tās tehnikas, kas viņam pašam jau atrodas īpašumā. “Šo to vajadzēja pārskrūvēt un pārtaisīt, lai varu kabināt klāt to, kas jau man pašam bija. Pieliku aizmugurē arī lukturus, dīvaini, ka šim modelim tādu jau nebija iepriekš.”

Zigis atzīst, ka ikdienā traktoru tur garāžā, nevis publiskai apskatei. “Tagad uz garāžu sanāk iet vēl biežāk nekā ierasts,” smej Lauku sētas uzvarētājs. Viņš ar nepacietību gaidot pavasara darbus, kad jauniegūto spēkratu varēšot likt lietā.

Uz jautājumu par to, vai ir jūtama kāda atpazīstamība pēc šova, viņš atbild, ka visi tie, kuri viņu pazinuši, paspējuši jau apsveikt pirmajās dienās pēc fināla. “Dažreiz varbūt kāda sieva savam vīram veikalā iegrūž dunku mugurā, sak, skat, kas tur! Nesen trīs puikas paprasīja autogrāfu. Es viņiem atbildēju – pierakstīt ir, kur!? Neesot paņēmuši, gribēja tikai paākstīties,” smaida Zigurds, taču nenoliedz, ka dažkārt arī nepazīstami cilvēki pienākuši apsveikt ar uzvaru un izteikuši novēlējumus nākotnei. “Arī sociālajos tīklos nāca daudz apsveikumu, uz kuriem visiem es atbildēju. Cik atceros, neviens nepalika bez mana “paldies”!” Nu tad jau gaidīsim pavasari un mēģināsim noskaidrot, kā jaunais lauksaimnieka ieguvums strādā uz lauka.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl