”Lauku sētas” saimnieces Anitas padomi Eglītei, īsto vīrieti izvēloties

Šova ”Piecērt Eglītei!” skatītāju lokā ir arī ”Lauku sētas” sestās sezonas saimniece Anita Kontene. Sieviete, kura pati dzīvē daudz pieredzējusi, aicina Eglīti neklausīties skauģu runās, bet izbaudīt lielisko piedzīvojumu, un viņai ir arī daži padomi, kā izvēlēties īsto vīrieti!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Līga

  Līga

  Atvainojiet, bet nepiekritīšu, ka šovos piedalās stulbi cilvēki un šovos nevar izveidot attiecības. Šis Lauku sētas šovs 2019 pierādīja pretējo, ka cilvēki- normāli jaunieši piedalās šovā, vinnē un arī satiek savu otro pusīti. Jaunieši visi bija feini cilvēki, šovs interesants - saimniece arī laba. Lai saimniecei veicas arī varbūt satikt draugu, vai tad tas ir slikti
  • fg

   fg

   Skatoties, kādas attiecības meklē. Satiekas, uzplaukst milzīgā "love", nodrāžas, uztaisa bērneli un izšķiras!
 • Pareiz

  Pareiz

  Jo vairāk runā, jo populārāks cilvēks kļūst. Negatīvie komentāri, kuri ir vairumā arī rada popularitāti un slavenības statusu, jo atpazīstamība ir liela, šo komentētāju dēļ.
  • tieši tā

   tieši tā

   Bet protams, ka stulbu cilvēku arī atpazīs. Pārsvarā jau tikai tādi ir šovos. Reputāciju sabojāt ir viegli, bet to atgūt un kļūt par cienijamu cilvēku ir praktiski neiespējami. Normāliem cilvēkiem ir ko darīt. Tie šovos nepiesakās.
 • Zigrìda Maskalàne

  Zigrìda Maskalàne

  Lìga turi kanti un uz priekssu ,nektausies nievàjossos komentàros.Lai veicas.
 • kika

  kika

  Anita! Tas ir tikai un vienīgi šovs! Normāli cilvēki šovos dzīvesbiedru neizvēlas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!