”Lauku sētas” saimnieces Anitas padomi Eglītei, īsto vīrieti izvēloties

6 komentāri
”Lauku sētas” saimnieces Anitas padomi Eglītei, īsto vīrieti izvēloties
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Šova ”Piecērt Eglītei!” skatītāju lokā ir arī ”Lauku sētas” sestās sezonas saimniece Anita Kontene. Sieviete, kura pati dzīvē daudz pieredzējusi, aicina Eglīti neklausīties skauģu runās, bet izbaudīt lielisko piedzīvojumu, un viņai ir arī daži padomi, kā izvēlēties īsto vīrieti!

‘’Skatos šovu ‘’Piecērt Eglītei!’’ un priecājos. Līga ir ļoti skaista sieviete, un, kas nav mazsvarīgi, viņa ir arī ļoti inteliģenta. Man patīk, kā viņa runā, ir tieša un ar savu domu gājienu,’’ sarunā ar Skaties.lv spriež saimniece.

”Piecērt Eglītei!” jaunāko sēriju noskaties TE!

Viņai, skatoties šovu, šobrīd Eglītei vispiemērotākais šķiet pirmās sērijas uzvarētājs Nauris.

‘’Lai Līga būtu laimīga, viņai vajadzīgs puisis, kurš viņas dēļ darīs visu. Simpātisks – tas ir viens, bet svarīgākais ir attieksme pret sievieti.

Manuprāt, pirmais, kas parāda attieksmi, ir tas, kā šie puiši Līgu sauc. Aizkadrā uzrunāt par Eglīti nevis vārdā – tas, manuprāt, liecina par cieņas trūkumu. Bet, paskatieties, kā par Līgu runāja Nauris,’’ aicina saimniece.

Viņa ar interesi sekos notikumiem ‘’Piecērt Eglītei!’’ un novēl Līgai veiksmi un atrast īsto vīrieti. Tāpat saimniece aicina Līgu neklausīties runās par to, ka šādā veidā vīriešus meklējot jau tikai pavieglas uzvedības sieviete. Saimniece savā dzīvē iemācījusies – allaž būs ļaudis, kuri, iespējams, skaudības dēļ kritizēs citu dzīvi un izvēles. Lai!

‘’Par mani arī cilvēki ir daudz ko runājuši. Jaunībā biju jautra meitene, man patika bučoties, un, protams, ka cilvēki runāja – esot izlaidīga meitene.

Lai jau mūs aprunā. Pateiksim tiem aprunātājiem paldies, jo tas, ka par mums runā, norāda – mēs esam dzīvi!’’ smaida Anita un novēl Līgai no sirds izbaudīt jaunību un lielisko piedzīvojumu.