”Lauku sētas” lielākais noslēpums ir atklāts! Jurčiks beidzot atrāda faniem savu mīļoto lāceni – Ievu

18 komentāri

‘’Daudziem ‘’Lauku sētas’’ skatītājiem noteikti bija jautājums – kas ir Jurčika lācis?’’ smej ”Lauku sētas” uzvarētājs Juris Jakubanecs. Šova ‘’Jurčika ceļš’’ fināla sērijā viņš beidzot gatavs visai Latvijai parādīt, ka lielais lācis simbolizē daiļu tumšmati Ievu, kura visu šova laiku uzticīgi gaidījusi Juri mājās, un tieši viņas atbalsts iedvesmojis Juri uzvarai!

‘’Lācis bija mans sirdslieta, mans motivators būt labam puikam, nemeklēt tur attiecības. Lai kāds bija tas šovs, es paliku uzticīgs savai lācenei. Un beidzot mana lācene ir kopā ar mani,’’ ar mīlestību atklāj Jurčiks.

Visu laiku Juris savu Ievu no plašākas publikas acīm tika slēpis, bet ”Jurčika ceļa” finālā priekškars krīt – aiz lielā lāča slēpjas trausla un apburoša tumšmate Ieva – Jura lielā mīlestība un meitene, par kādu viņš visu dzīvi sapņojis.

‘’Iepazināmies neilgi pirms ‘’Lauku sētas’’. Tiešām šausmīgi gribējās, lai viņa brauc man uz ‘’Lauku sētu’’ līdzi. Protams, nevarēja uz turieni ņemt līdzi cilvēku, un es izspēlēju savu viltību, lai pierādītu, ka esmu tas cilvēks, uz kuru var paļauties.

Noskaidroju, kas ir viņas sirdslieta. Sirdslieta bija šis skaistais lācis, lācene. Un, ja nevarēja ņemt līdzi Ievu, es paņēmu līdzi lāci,’’ to, ko simbolizēja mīkstā rotaļlieta, atklāj Juris.

Lācis patiešām piedalījās ‘’Lauku sētā’’ kā papildus dalībnieks – Juris viņu ņēma līdzi uz intervijām un ar lielo mīksto mantiņu skrēja pat finālā!

‘’Es ļoti ceru, ka es attaisnoju Ievas cerības,’’ tā Juris.

Uz šo jautājumu šova ”Jurčika ceļš” finālā atbildēs pati Ieva! Un ne tikai  – Jurčiks nāks klajā ar īpašu paziņojumu savai koalīcijai un faniem…

Negaidīti un pārsteidzoši pavērsieni!

18 komentāri