Zināmi Omes analīžu rezultāti; ”Lauku sētas” zvaigznei jaunumi arī privātajā dzīvē

Pagājušais gads ar nelāgām ziņām noslēdzās  ”Lauku sētā” iepazītajai Ivetai Krieviņai jeb Omei. Piecu bērnu mamma atklāja, ka pēc šova zaudējusi darbu un viņai atklāts audzējs. 2021. gada pirmo mēnesi Ome noslēdz uz pozitīva viļņa – ”Lauku sētas” zvaigzne atklāj, ka ārstēšana norisinās ļoti veiksmīgi un dzīve beidzot iet uz augšu – Ome sagaidījusi ceturto mazmeitiņu un iegādājusies jaunu auto!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • nu lūk visa

  nu lūk visa

  saziedotā nauda iegrūsta mašīnā.Varēja labāk zobus ielikt,citādi nepatīkamiiet pie tādas bezzobainas pārdevējas.
 • Vii

  Vii

  Domāju, ka jucekli par "atklāto audzēju" nav radījis žurnālists - patiesību par to, kas kam atklāts un kas satraukumā piedomāts, zina tikai Ome un dakteris...
  Bet labi, ka te tikai bailēm lielas acis, un viss risināms vien ar parastām antibiotikām. Lai jau pavisam drīz visas nedienas viegli pārvarētas!
 • Liva
 • 🤒

  🤒

  Vai šī raksta rakstītājs vispār ir latvietis? Omei atklāts audzējs, bet izrakstītas antibiotikas un nekas nav apstiprinājies!!!!! ATKLĀTS esot!!!!!! Cienītie, Latvijas iedzīvotāji - lūdzu ,rakstiet saprotami. Lasot šo rakstu, man izklausās ,ka šo ir rakstījis cilvēks ar iedzimtu smadzeņu traumu.
 • Anna

  Anna

  Turies ome tu esi optimise un vis pārējais jau būs vis redzams kā uz delnas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!